id: ran62p

Zrzutka Świąteczna – Świąteczne Dobro

Zrzutka Świąteczna – Świąteczne Dobro

Nasi użytkownicy założyli 912 480 zrzutek i zebrali 874 575 331 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani Darczyńcy i  Przyjaciele, Nasi Szanowni Znajomi i Nieznajomi


Każdego roku otrzymywaliśmy od Was wspaniałe zbiórki żywności, chemii i darów rzeczowych, dzięki którym nasze Święta mogły być prawie takie jak w domu – z dobrym jedzeniem, prezentami, choinkami. Mogliśmy tez dzięki Wam wspierać nasze byłe Mieszkanki w trudnej sytuacji i ofiarować im świąteczne jedzenie, odzież, skromne prezenty dla nich oraz dla dzieci. Zdajemy sobie sprawę , że zorganizowanie fizycznie takich zbiórek w szkołach czy zakładach pracy jest bardzo utrudnione ze względu na epidemię, a często po prostu niemożliwe.


 Ponieważ bardzo potrzebujemy Waszego wsparcia, Waszej pomocy, Waszego dobra, Was…… -  utworzyłyśmy Zrzutkę na zorganizowanie Świąt w schronisku. Zebrane pieniądze przeznaczymy na artykuły spożywcze do przygotowania przez nasze mieszkanki Świątecznych potraw , ciasta, drobnych prezentów, żeby pomimo tych wszystkich ograniczeń i obostrzeń epidemicznych Święta w schronisku były takie jak w domu.

 Dokładamy wszelkich starań żeby nasze mieszkanki w tym niespokojnym czasie były w schronisku bezpieczne i szczęśliwe. Wiele z tych kobiet jest samotne, chore i niepełnosprawne i nasze schronisko jest ich drugim domem.


Tylko z Wami i dzięki Wam to wszystko jest możliwe.

Bardzo prosimy - Podzielcie się z Nami Waszym Dobrem na Święta.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 48

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków