id: raxtgc

FlatoutFestival i JapFest zbierają na karetkę !

FlatoutFestival i JapFest zbierają na karetkę !

22 455 zł z 100 000 zł
22%
zakończona 31.08.2021r
65 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności2

 • c643dfead47b7817.png

  NOWY KONKURS!

  NA NAJLEPSZY, NAJCIEKAWSZY KOMENTARZ DO ZBIÓRKI!


  Spośród wszystkich komentarzy do wpłat na zrzutkę, wybierzemy 5 które przykują naszą uwagę!

  Na Wasze komentarze czekamy do 11.08 do godziny 21:00


  DO WYGRANIA 5 BILETÓW NA WYDARZENIE FLATOUT POWER FESTIWAL NA CAŁY WEEKEND!

  Nie zastanawiaj się dłużej! Wpłać dowolną kwotę na zrzutkę i wygraj wejściówki na wydarzenie!


  Czytaj więcej
 • UWAGA KONKURS NA NAJLEPSZY, NAJCIEKAWSZY KOMENTARZ DO ZBIÓRKI!


  Spośród wszystkich komentarzy do wpłat na zrzutkę, wybierzemy 5 które przykują naszą uwagę!

  Na Wasze komentarze czekamy do 22.07 do godziny 21:00


  DO WYGRANIA 5 BILETÓW NA WYDARZENIE JAPFEST NA CAŁY WEEKEND!

  Nie zastanawiaj się dłużej! Wpłać dowolną kwotę na zrzutkę i wygraj wejściówki na wydarzenie!


  ua9ec8254b576e3c.png

  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Organizatorzy JAPFEST i Flatout POWER Festiwal podczas tegorocznych eventów postanowili wesprzeć naszą Fundację FunandDrive dzieciom, a naszym wspólnym celem jest zebranie środków na zakup karetki dla najmłodszych pacjentów - karetki neonatologicznej.


Fundacja Fun and Drive Dzieciom

Jesteśmy fundacją, która swoją pasję do motoryzacji i szybkich samochodów połączyła z organizacją charytatywną. Na co dzień działamy w Centrum Handlowym Manufaktura w Łodzi, gdzie zarażamy przechodniów naszą pasją. Za symboliczną wpłatę na rzecz naszej zbiórki, każdy może przejechać się samochodami, których na dzień nie spotyka się na ulicy. 

pfeeb5eda13a403e.jpeg

Większość z nas, gdy widzi pędzącą karetkę na sygnale, ze obawą zastanawia się, czy w środku nie ma kogoś z naszych bliskich. Największy strach budzi się w nas, gdy przejeżdżający obok ambulans jest oznaczony literą N. Wówczas od razu wiemy, że pacjentem jest bezbronny mały człowiek, który walczy o życie. Karetek neonatologicznych jest w Polsce jak na lekarstwo. Zawsze jeżdżą do najcięższych przypadków, przewożą najbardziej potrzebujące maluszki między szpitalami. Nie ma dnia, aby taka karetka nie wyjeżdżała z bazy, aby zdążyć na czas - uratować bezbronne życie. 

f4702588e4a59d0a.png

Tylko w województwie łódzkim są takie dwie karetki. Każda ma już swoje lata i przebieg liczony w tysiącach kilometrów. Po uzgodnieniu z lekarzami chcemy zebrać środki na ultranowoczesną karetkę do przewozu wcześniaków i noworodków. Inkubator zostanie umieszczony na środku pojazdu, aby z każdej strony był dostęp do malutkiego pacjenta. Oprócz tego znajdą się w nim niezbędne sprzęty, tj. pompy do podawania leków, respirator czy kardiomonitor.


Zebranie 100 000 zł do zakończenia JapFestu to nasz pierwszy cel.

Całkowity koszt zakupu karetki z odpowiednim sprzętem jest ogromny - 1 000 0000 zł - koszt samego ambulansu bez sprzętu medycznego wynosi ponad 680 000 zł , ale wierzymy, że z Waszą pomocą się uda!

Dziękujemy za każdą wpłatę!JAPFEST to impreza motoryzacyjna, która od pierwotnie planowanego, lokalnego wydarzenia dla pasjonatów, już po pierwszej edycji ze względu na swój rozmach przerodziła się w Największy w Polsce Festiwal Japońskiej Motoryzacji. Po 7 edycjach jesteśmy w czołówce największych i najlepszych imprez motoryzacyjnych w Europie. Od początku współpracują z nami topowe marki z branży motoryzacyjnej, w szczególności te związane z japońską motoryzacją.

Fenomen tego wydarzenia leży nie tylko w ponadprzeciętnym poziomie samochodów jakie można podziwiać na każdej edycji, ale przede wszystkim w atmosferze, którą tworzą wszyscy jej uczestnicy. Jest to impreza, na której spotykają się właściciele niesamowitych aut, wyjeżdżających nawet tylko raz do roku, właśnie na JAPFEST, właściciele firm i warsztatów związanych z motorsportem, modyfikacjami mechanicznymi i wizualnymi, caraudio oraz przedstawiciele wielu znanych marek z branży motoryzacyjnej. Wszyscy w całkowicie luźnej, pełnej pasji atmosferze, spędzają razem 3 dni podziwiając swoje prace, produkty i dzieląc się wiedzą, doświadczeniem i zamiłowaniem do japońskiej motoryzacji, driftu, wyścigów, tuningu.
Flatout POWER Festival to druga marka w naszym portfolio imprez motoryzacyjnych, z - docelowo - czterech, które planujemy organizować od 2025 roku. Ostatnie 8 lat poświęciliśmy na budowanie społeczności wokół japońskiej motoryzacji, jednak z roku na rok rosła liczba naszych fanów, uczestników przyjeżdżających na nasze eventy, dla samego faktu świetnie zorganizowanej zabawy, pomimo tego, że nie posiadali japońskich samochodów. Zainwestowaliśmy w rozwój tematyki motoryzacji wszelkiej maści na naszych kanałach social media - na Youtube oraz Instagramie już od 2 lat, świadomie wyczekując tego momentu kiedy społeczność zebrana wokół naszych przedsięwzięć będzie na tyle duża i na tyle zdywersyfikowana, aby móc zaserwować im event, który będzie dla dużo większego spektrum odbiorców niż JAPFEST.


JAPFEST i FLATOUT 2021 wyrażone istotnymi liczbami i faktami:

- JF2021 to ósma edycja imprezy

- jedyna impreza w kraju ograniczona selekcją, oraz tematycznie do aut z jednego kraju pochodzenia, osiągająca tak ogromną liczbę odwiedzających jak i uczestników

- Rekordowa liczba odwiedzin imprezy w 2019r to prawie 11.000 osób oraz 700 samochodów uczestników zakwalifikowanych w procesie wielomiesięcznej selekcji

- W 2021 gwarantujemy co najmniej 600 starannie wyselekcjonowanych nietuzinkowych japońskich samochodów z całej Europy, przede wszystkim z Polski

- ponad 1000 osób związanych z eventem - zaangażowanych uczestników, potencjalnych klientów i partnerów, poszukujących nowych produktów i rozwiązań

- Co roku około 30-40 wystawców i sponsorów

t3904522c63bb162.png

ENEOS Premium Motor Oil

GOING

BRAKERS.PL

ISC-N1.EU

STRONGFLEX

TOYOTA DOBRYGOWSKI

eHAKI.pl

INTERCARS

Fmic.pl

STABILIZATORY SPORTOWE WHITELINE

MAZDA grupa Wróbel

Shiny Garage

Soft 99

Racing Tires

Xtreme Performance Clutch

TURBO SMART

DBA DISC BRAKES

YOKOHAMA

DRIFT19


PODCZAS WYDARZEŃ PRZYGOTOWALIŚMY WIELE ATRAKCJI!


GOŚCIE SPECJALNI: Karolina Pilarczyk, Grzegorz Hypki, Gosia Rdest (Flatout)

Licytacje na scenie, gadżety, przejazdy Drift Taxi, Race Taxi, przedmioty przekazane od naszych gości specjalnych


a39153ead17cbee3.jpeg


WYDARZENIA w 2021

GDZIE ? TOMASZOWO koło ŻAGANIA

KUP BILET !


Flatout POWER Festival 2021 14-15 sierpnia 2021 KILK

edae55b52a04577d.pngCo roku organizatorzy wybierają jeden cel charytatywny. W poprzednim roku była to zbiórka dla SOSW w Żaganiu www.sosw.zagan.pl Udało się zebrać kilkadziesiąt tysięcy złotych!W tym roku organizatorzy podczas swoich eventów postanowili wesprzeć Fundację FunandDrive dzieciom, której głównym celem jest zebranie środków na zakup karetki dla najmłodszych pacjentów - karetki neonatologicznej.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 65

JC
JAPFEST CREW
4 000 zł
ML
Michał Lessnau
3 200 zł
PB
Paweł Bednarczyk
3 000 zł
KG
Kamil Grabowski
2 500 zł
 
Dane ukryte
123 zł
ST
Zbigniew Pazdan
100 zł
MC
Michał Chełmikowski
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
TB
Tomek Bonar
100 zł
AJ
Aleksander Jurczak
100 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 10

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

90-057

Łódź, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

742 436 zrzutek

i zebrali

526 859 345 zł

A ty na co dziś zbierasz?