Skarbonka utworzona na rzecz zrzutki 🇺🇦 #RazemDlaUkrainy / 🇺🇦 Join The International Aid Operation #HelpForUkraine

Audiobajka z pomocą - @naturalnie_blisko

Audiobajka z pomocą - @naturalnie_blisko

Załóż swoją skarbonkę i też zbieraj dla

🇺🇦 #RazemDlaUkrainy / 🇺🇦 Join The International Aid Operation #HelpForUkraine
Załóż skarbonkę

Opis skarbonki

Audiobajkę wyślemy do każdej osoby, która wpłaci dowolną kwotę na zweryfikowaną zbiórkę do naszej skarbonki. Po wpłacie otrzymacie podziękowanie, a w nim instrukcje dalszego postępowania.Przygody Gedka - Podróż do niezwykłości"

Seria "Przygody Gedka" to opowieść o chłopcu, który radzi sobie z problemami dnia codziennego z pomocą swojej wyobraźni. Bohater jest wrażliwy, empatyczny i otwarcie mówi o swoich uczuciach. Staje w obronie słabszych, lecz jego bronią jest siła dobrego serca i odwaga. Potrafi znaleźć wyjście z wielu sytuacji, lecz również daje przykład jak korzystać z pomocy i obdarzyć zaufaniem rodziców.


Gedek jest pozytywnym bohaterem dla każdego przedszkolaka. Pokazuje, że chłopcy mogą łamać stereotypy i swoją wrażliwością zmieniać świat na lepsze.


Bajka opowiada o tolerancji i różnorodności. Do grupy chłopca dołącza nowy kolega. Różni się od innych dzieci, a Pani inaczej go traktuje i mówi, że ma jakiś "zespół". Początkowo Gedek nie jest z tego zadowolony. Czy uda mu się pozbyć uprzedzeń i zdobyć nowego przyjaciela?


Autorka

Julia Liśkiewicz @naturalnie_blisko


Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym i przedszkolnym oraz instruktorem terapii zajęciowej. Promuję rodzicielstwo bliskości, które uważam za naturalną ścieżkę w wychowaniu dzieci. Bajki zaczęłam pisać dla swoich dzieci - żeby poprzez bajkoterapię przerabiać tematy z którymi spotykamy się w życiu codziennym.


Dziękuję za współpracę przy produkcji @tatamariusz.pl za użyczenie czułego głosu oraz @jakpotrzeba za piękne ilustracje.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 38

 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MM
Marta Mironiska
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
JW
Basia
5 zł
EJ
Ewa Joanna Kozińska
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
30 zł
PL
Pam
20 zł
Zobacz więcej