Skarbonka utworzona na rzecz zrzutki 🇺🇦 #RazemDlaUkrainy

Audiobajka z pomocą - @naturalnie_blisko

Audiobajka z pomocą - @naturalnie_blisko

Ta skarbonka zasila saldo zrzutki:

🇺🇦 #RazemDlaUkrainy
4 140 360 zł 
z 6 000 000 zł
69%
1 492 PLN zebrano do skarbonki
36 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis skarbonki

Audiobajkę wyślemy do każdej osoby, która wpłaci dowolną kwotę na zweryfikowaną zbiórkę do naszej skarbonki. Po wpłacie otrzymacie podziękowanie, a w nim instrukcje dalszego postępowania.Przygody Gedka - Podróż do niezwykłości"

Seria "Przygody Gedka" to opowieść o chłopcu, który radzi sobie z problemami dnia codziennego z pomocą swojej wyobraźni. Bohater jest wrażliwy, empatyczny i otwarcie mówi o swoich uczuciach. Staje w obronie słabszych, lecz jego bronią jest siła dobrego serca i odwaga. Potrafi znaleźć wyjście z wielu sytuacji, lecz również daje przykład jak korzystać z pomocy i obdarzyć zaufaniem rodziców.


Gedek jest pozytywnym bohaterem dla każdego przedszkolaka. Pokazuje, że chłopcy mogą łamać stereotypy i swoją wrażliwością zmieniać świat na lepsze.


Bajka opowiada o tolerancji i różnorodności. Do grupy chłopca dołącza nowy kolega. Różni się od innych dzieci, a Pani inaczej go traktuje i mówi, że ma jakiś "zespół". Początkowo Gedek nie jest z tego zadowolony. Czy uda mu się pozbyć uprzedzeń i zdobyć nowego przyjaciela?


Autorka

Julia Liśkiewicz @naturalnie_blisko


Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym i przedszkolnym oraz instruktorem terapii zajęciowej. Promuję rodzicielstwo bliskości, które uważam za naturalną ścieżkę w wychowaniu dzieci. Bajki zaczęłam pisać dla swoich dzieci - żeby poprzez bajkoterapię przerabiać tematy z którymi spotykamy się w życiu codziennym.


Dziękuję za współpracę przy produkcji @tatamariusz.pl za użyczenie czułego głosu oraz @jakpotrzeba za piękne ilustracje.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 36

preloader

Załóż swoją skarbonkę i też zbieraj dla

🇺🇦 #RazemDlaUkrainy
Załóż skarbonkę