Skarbonka utworzona na rzecz zrzutki 🇺🇦 #RazemDlaUkrainy / 🇺🇦 Join The International Aid Operation #HelpForUkraine

Zrzutka Pivotal na pomoc Ukrainie

Zrzutka Pivotal na pomoc Ukrainie

Załóż swoją skarbonkę i też zbieraj dla

🇺🇦 #RazemDlaUkrainy / 🇺🇦 Join The International Aid Operation #HelpForUkraine
Załóż skarbonkę

Opis skarbonki

Skarbonka dla pracowników i współpracowników Pivotal Polska podłączona pod inicjatywę #RazemDlaUkrainy (Fundacja To się uda)

Celem zbiórki jest pomoc humanitarna dla naszych sąsiadów dotkniętych wojną. To działa trochę jak hub pomocowy. Fundacja To się uda koordynuje zbiórkę środków i przekazuje je zweryfikowanym organizacjom na konkretne cele. Do tej pory fundacje, które się zgłosiły, otrzymały ponad milion złotych. 100% zebranych środków przekazywanych jest dalej jako pomoc, nic nie jest odcinane tytułem prowizji czy kosztów administracyjnych.

Każda z organizacji, która dołączyła do tej akcji, działa w innym zakresie, dzięki czemu zapewnione zostaje kompleksowe wsparcie obejmujące zarówno pomoc prawną, zaopatrzenie, żywność, transport i noclegi. Wspierane są zarówno ci, którzy przyjechali schronić się w Polsce, jak i ci, którzy zostali w Ukrainie.


Oprócz wpłat na zrzutkę, możecie przynieść produkty do siedziby WeźPomóż przy ul. Poznańskiej 58 we Wrocławiu, gdzie cały czas są tworzone paczki wysyłane na Ukrainę. Najbardziej potrzebne są:

  • koce i ciepłe ubrania,
  • długoterminowa żywność
  • artykuły higieniczne.


https://zrzutka.pl/razemdlaukrainy

https://tosieuda.org/


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 13

preloader