id: razrpr

Nazwij kocięta syberyjskie, żeby wspomóc bezdomne koty w Fundacji 🐱

Nazwij kocięta syberyjskie, żeby wspomóc bezdomne koty w Fundacji 🐱

321 zł
z 1 000
32%
zakończona
12.10.2020r
18
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 065 886 zrzutek i zebrali 1 160 444 464 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

zc828a960b0565db.pngNie wszystkie kocięta mają szczęście przyjść na świat otoczone miłością i bezpieczeństwem, dlatego kocięta z miotu F hodowli Felis de Nieve*PL postanowiły obdarować szczęściem kociaki i koty będące podopiecznymi lokalnej fundacji działającej na rzecz kotów.

Nadając imię (czytaj niżej o zasadach!) kociakowi, wpłacasz kwotę, która w całości zostanie przekazana potrzebującym kotom.


💰 Beneficjentem zbiórki jest Fundacja Na Ratunek Bezdomniakom z Poznania. Pieniądze przeznaczone zostaną na najpilniejsze potrzeby kocich podopiecznych, w tym diagnostykę, leczenie, kastrację, profilaktykę, zakup pokarmu oraz żwirku.

Fundacja Na Ratunek Bezdomniakom wkłada mnóstwo energii i czasu, by koty, które do niej trafiają już nigdy nie doświadczyły niczego złego. Dba o to, by zdrowo jadły, by były bezpieczne i otoczone odpowiedzialną opieką i miłością, którą każdego z nich obdarza.

Misia - jedna z najnowszych podopiecznych - trafiła do Fundacji stojąc dwiema łapkami już po drugiej stronie. Była w ciężkim stanie, który zagrażał jej życiu. Była kotem, który na widok ludzi siusiał pod siebie, a zbliżającego się człowieka agresywnie atakował. Brudna, chora, agresywna.

Dzięki pracy wolontariuszy dziś urocza, kochana i w zdecydowanie lepszej kondycji. Na widok człowieka już się pręży, by tylko zostać pogłaskaną, a zabawki cieszą ją niczym kociaka 🙂

i709cf193d686721.jpeg

Historie innych podopiecznych fundacji poznasz odwiedzając jej profil na Facebooku: https://www.facebook.com/naratunekbezdomniakomZasady nadawania imion kociętom

☑ Możesz podać jedną propozycję imienia. Jeśli chcesz podać ich więcej, dokonaj kolejnej wpłaty dla każdej propozycji z osobna. Kwota wpłaty jest dowolna, im więcej funduszy uda się zebrać dla Fundacji, tym lepiej! <3

☑ Wszystkie imiona muszą zaczynać się na literę "F"

☑ Maksymalna długość imienia wynosi 10 znaków, wliczając spacje. Na przykład "Fantomasik" lub "Fan Tomaso"

☑ Imiona nie mogą być ludzkie. Zaszalej z kreatywnością! Dodatkowym atutem będzie, jeśli imię będzie miało jakieś znaczenie (w propozycji napisz co dane imię znaczy lub skąd pochodzi) :)


➳ Wybór imion ogłoszony zostanie na fanpejdżu hodowli na Facebooku Felis de Nieve Cattery oraz Instagramie Felisdenieve_cattery do dnia 21 września 2020. Imiona kotów zarejestrowane zostaną w ich rodowodach i towarzyszyć im będą przez całe życie.


Imion potrzebują dwa kocurki:


Kocurek F1 - czarny pręgowany (kod EMS: NEM n21) - jest bardzo ciekawski i przebojowy. To pionier w dziedzinie jedzenia mięsa oraz wspinaczek. Wszędzie go pełno :) Znaczenia na jego futerku (pointy) mają cieplejszą barwę, niż u jego brata, jest też nieco drobniejszej budowy.

xa892d934d7fa726.jpeg

d43043902ab5d5b3.jpeg

w3c64dd264dc1b18.jpeg

x58064b7f5a72848.jpeg

Kocurek F2 - czarny pręgowany (kod EMS: NEM n21) - puchaty miś, który ceni sobie galopady i uprawianie zapasów z rodzeństwem. Pierwszy docenił przytulanki z człowiekiem. Jest mocno zbudowany.

d003b6a3344d1b01.jpeg

r68e016c74e97f14.jpeg


qfada0b89600c7e6.jpeg

Hodowla Felis de Nieve*PL zarejestrowana jest pod auspicjami federacji felinologicznej Felis Polonia (FIFe), a kocięta są kastrowane przed przeprowadzką do nowych domków.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 18

OK
Ola Kroc
50 zł
EM
Ewa Masłyk
AS
Ola Szafaryn
10 zł
ZS
Zuzanna Skowronek
10 zł
GP
Gosia
10 zł
AS
Agnieszka Szimke
10 zł
AS
Mateusz Tereszkiewicz
10 zł
AS
Aleksandra Szafaryn
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze 12

 
2500 znaków
 • LN
  Lilo Najberg

  A może Foster? To imię łączy znaczeniem jeden z ważniejszych aspektów hodowli, czyli wspieranie prawidłowego rozwoju kociąt od pierwszych dni życia (a właściwie nawet wcześniej), z tym, że kiedyś przed małymi nevkami był pewien dom tymczasowy :) A i przy okazji jako nazwisko może oznaczać osobę zajmującą się leśnymi terytoriami łowieckimi, więc biorąc pod uwagę naturę kotów i syberyjskie pochodzenie rasy wpasowuje się w tę wizję!

  ukryta
 • AM
  Aleksandra Malik

  Pierwszego kocurka nazwałabym: Ferrus - te ciemne łapki są takiego samego koloru co ruda żelaza :)

  10 zł
 • EM
  Ewa Masłyk

  Moje imię dla kotka numer 2 to Fuks, bo Fuks to niespodziewane szczęście tudzież wygrana.

  10 zł
 • EM
  Ewa Masłyk

  Moje imię dla kotka numer 1 to FART, bo fart to inaczej szczęście, a koty to szczęście. Można będzie mówić, że mam farta, że mam Farta. ;)

  10 zł
 • Dorota Fourneaux

  Dla puchatego misia: FIERO, bo jest żwawym, świadomym własnej wartości (z włoskiego) kocurkiem.