id: rb6t28

Fantom do przyrządowego udrażniania dróg oddechowych.

Fantom do przyrządowego udrażniania dróg oddechowych.

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 169 068 zrzutek i zebrali 1 217 746 997 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

O nas

Nazywamy się Liderzy Rozwoju Ratownictwa. Jesteśmy grupą strażaków z powiatu gorzowskiego, pochodzących z różnych jednostek Ochotniczej jak i Państwowej Straży Pożarnej. Działamy od ponad półtora roku, a przez ten czas zdołaliśmy wspólnie zmienić na lepsze nasz najbliższy pożarniczy świat. Ratownictwo techniczne, medyczne, wysokościowe itp to tematy, w które zgłębialiśmy się w ostatnim czasie, najpierw ucząc się w małej grupie, następnie przekazując zdobyta wiedzę w swoich jednostkach. Jesteśmy pełni chęci by działać dalej, jednak by móc ćwiczyć coraz bardziej zaawansowane czynności potrzebujemy specjalistycznego sprzętu.  


Cel zbiórki?

 

Naszym celem jest zakup fantoma do ćwiczeń przyrządowego udrażniania dróg oddechowych. Umiejetność ta podczas wykonywania sztucznych oddechów podczas zatrzymania krążenia znacznie poprawia skuteczność wentylacji. Jednak cena fantoma znacznie przekracza nasz wspólny budżet. Dlatego zakładamy zrzutkę, liczymy na wsparcie wszystkich sympatyków szeroko pojętego ratownictwa oraz osób, które chcą wesprzeć ambitne, chcące się szkolić osoby. Fantom będzie służył nie tylko nam, ale również każdej jednostce, która wyrazi chęć nauki. Dlatego zachęcamy do pomocy ;)

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 47

MD
Mariusz Domaradzki
300 zł
AA
ANETA ADAMCZYK
300 zł
MN
Maja
200 zł
IW
Irek
200 zł
MA
Marek
100 zł
PN
Paweł Niciejewski
100 zł
BA
Bogdan Aleksandrowicz
100 zł
PP
Piotr P
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MR
Maciej Rajkowski
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!