id: rb8nck

wyjście z długów

wyjście z długów

Nasi użytkownicy założyli 1 152 769 zrzutek i zebrali 1 197 971 366 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nasz kolega Bolesłav jest ojcem dwójki maluchów wraz z żoną pochodzą z Ukrainy, ale od kilku lat już mieszkają w Polsce.

W momencie wybuchu wojny Bolek bez wahania ruszył z pomocą uchodźcom, wśród nich była też Jego najbliższa rodzina.

Pomimo, że udało uchronić mu się rodziców od wojny, los rzucił mu kolejne wyzwanie – chorobę mamy. Bolek nie żali się, bo nie chce współczucia i pracuje nieraz po 16 godzin dziennie, aby móc zakupić niezbędne leki i opłacić badania.

W celu ratowania mamy, opłacenia wszystkich badań i leku ratującego życie, nie zważając na nic Bolek, za wszelka cenę walczy. Sprzedał auto, którym mógł wozić mamę na badania, pracuje na dwa nieraz nawet trzy etaty, łapie się każdej pracy, która choć w najmniejszy sposób mogłaby utrzymać i w małym stopniu pomóc. Śpi po 2-3 godziny dziennie kosztem swojej kochającej rodziny (żony i dzieci), którzy wiedzą, że dla nich uczyniłby podobnie. Chociaż jest ciężko bo widują się bardzo rzadko. Często zanim dzieci wstaną już jest w pracy, a zanim zdąży wrócić już śpią. Niestety pomimo ciężkiej pracy, długi rosną i to co udaje mu się wypracować nie starcza na bieżące rachunki, a doby coraz mniej na kolejną pracę.


Niestety na pozostałą rodzinę może średnio liczyć - my wiemy że zawsze na Niego możemy, stąd wielka prośba o nawet najmniejsze wpłaty.


Dla nas to 5,00 zł a dla Jego dzieci to chociaż 5 minut spędzonych razem. Numer konta do wpłat: 87 2490 0005 0000 4000 7878 1778


dziękujmy za wsparcie

Agnieszka i Jola (koleżanki z pracy)

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 19

 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
179 zł
 
Dane ukryte
500 zł
PN
Patrycja
200 zł
JP
Joanna Pawłowska
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
AS
Agnieszka S.
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków