id: rbmvtv

Na ratunek niezależnemu Portalowi Strajk

Na ratunek niezależnemu Portalowi Strajk

5 058 zł z 50 000 zł
10%
zakończona 15.07.2021r
50 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Przez siedem ostatnich lat pokazywaliśmy Wam ludzką odwagę i poświęcenie. Portretowaliśmy tych, którzy odnaleźli siłę, by postawić się bezdusznym koncernom i nieuczciwym rządom. Opowiadamy o świecie tak, abyście w gąszczu fejków i manipulacji mogli odnaleźć fakty i zrozumieć co jest naprawdę ważne. Tłumaczymy mechanizmy wielkiej polityki, o których duże komercyjne media nigdy nie opowiedzą - bo same są ich częścią. Nie mamy litości dla nacjonalistów. Ukazujemy to, co kryje się pod ich maskami. Obnażamy realny obraz ich działalności, tłumaczymy ich język i dezaktywujemy zaklęcia propagandowe.

Rok temu to dzięki Waszemu wsparciu przetrwaliśmy najtrudniejszy okres. Dzięki Wam Portal Strajk pozostał marką i jednym z najlepszych lewicowych mediów. Dzięki Wam powstały reportaże i relacje z protestów.

Dziś znów brutalna rzeczywistość nas docisnęła. Dlatego zwracamy się do nas z prośbą o wsparcie po raz drugi. Kolejne 3-4 miesiące będą dla nas kluczowe. W tym okresie będziemy nadal prowadzić portal - bez wynagrodzeń. Tymczasem mamy rodziny, musimy jeść, opłacić mieszkanie czy zaspokoić podstawowe potrzeby. Praca dla Strajku pochłania mnóstwo czasu, ale nie chcemy z niej rezygnować, bo wierzymy, że ten projekt jest wartościowy. Nie chcemy, by praca z ostatnich lat poszła na marne.

50 tys. zł pozwoli nam przetrwać w newralgicznym okresie i kontynuować działalność. Los naszego projektu jest w Waszych rękach

Kiedy sprawa tego wymagała, broniliśmy też tych, którzy nas krytykowali czy pomawiali. Bo wierzymy w demokratyczny wielogłos. Wierzymy w demokratyczne i sprawiedliwe społeczeństwo. I to jest perspektywa, którą kierujemy się od siedmiu lat.

Ostatnie wydarzenia pokazały jak bardzo potrzebne są w Polsce demokratyczne lewicowe media. Bez nich głos społeczny zawsze będzie zagłuszany przez potężne działa rządu i biznesu. Portal Strajk nadaje właśnie na częstotliwości społecznej.

Ktoś niekoniecznie nam przychylny napisał kiedyś: daleko mi do radykalizmu Strajku, ale trudno nie docenić tego, że potrafią stanąć w obronie pokrzywdzonych.

Jeśli myślisz podobnie, wesprzyj nas.

Możecie też wspierać nas regularnie kwotą w zasięgu Waszych możliwości na Patronite. https://patronite.pl/strajk

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 50

 
Dane ukryte
500 zł
BK
Bogdan Kosturek
500 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
JK
Jarosław Klebaniuk
300 zł
ML
Marek Lewandowski
300 zł
 
Dane ukryte
250 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
210 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
150 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

720 647 zrzutek

i zebrali

496 809 934 zł

A ty na co dziś zbierasz?