Opis zrzutki

Kofi trafiła do nas w lutym. Przybłąkała się w opuszczonym ogrodzie. Miała cieczkę, była przestraszona i głodna, ale ufnością przyjęła pomoc i bezpieczne schronienie.

w2251fa4e0664049.jpeg

Pomimo ogłoszeń nikt jej nie szukał. Prosimy Was o pomoc w zebraniu środków na opłacenie faktury za opiekę weterynaryjną Kofi.

Tuż po przyjęciu "na pokład" fundacji Kofi trafiła do lecznicy, w której przeszła podstawowe zabiegi. Została zaczipowana, pobrano jej krew, mocz, wykonano USG aby sprawdzić czy nie jest szczenna. Pobrane zostały próbki kału - okazało się, że Kofi w jelitach ma pasażera na gapę w postaci pasożyta włosogłówki. Natychmiast włączono leki - kolejne badanie kału wykazało już brak pasożyta.

Sunia została również zaszczepiona na wścielkliznę oraz choroby zakaźne.

x347c5fbdc5421cd.jpegW maju u Kofi pojawiły się 4 dniowe wymioty (po posiłku). Aby zweryfikować jakie są przyczyny, czy w jelitach bądź żołądku nie zalega ciało obce, wykonano badanie USG oraz RTG. Badania wykluczyły obecność ciała obcego. Włączono leczenie.

ud1816384be20253.jpegOd momentu przyjęcia Kofi do chwili obecnej mamy do zapłacenia 800zł. Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę. Działalność naszej fundacji w całości opiera się na wpłatach od darczyńców. Kofi jest jednym z wielu psów, które mamy obecnie pod opieką. Tylko dzięki Waszemu wsparciu możemy aktywnie pomagać i wspierać psy w potrzebie. Serdecznie dziękujemy💗


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 1

MO
Monika
20 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

751 500 zrzutek

i zebrali

541 182 441 zł

A ty na co dziś zbierasz?