id: rc6uux

Odbudowa promenady - Trzebież

Odbudowa promenady - Trzebież

2 428 zł 
z 3 000 000 zł
0%
zakończona 01.06.2019r
70 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Trzebież przez długi czas dawała nam wiele radości, tym razem to my dajmy coś od siebie. Ogłaszamy zbiórkę! Odbudowa promenady w Trzebieży.

Korzystając ze wspaniałej infrastruktury Trzebieży trochę ponad rok temu zorganizowaliśmy zakończenie sezonu Night drive SZCZECIN. To było udane wydarzenie, dobra atmosfera fajne miejsce... no właśnie miejsce, dziś z tego miejsca nie zostało praktycznie nic. Pożar pochłonął 2/3 powstałej 5 lat temu promenady, z której chętnie korzystał caly rejon, a i również MY.

Teraz to czas aby dac cos od siebie, wspólnymi silami jesteśmy w stanie zrobic wiele dobrego co juz niejednokrotnie pokazaliśmy.

O CO CHODZI?

Mieszkańcy Trzebieży (woj. zachodniopomorskie) są załamani. Z promenady, z której mogli podziwiać Zalew Szczeciński, zostały jedynie zgliszcza. Kilkaset metrów pomostu doszczętnie spłonęło. Straty szacuje się na około 3 mln złotych. Policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, podejrzewanych o podpalenie.

Jak podaje portal gs24.pl, promenadę w Trzebieży otwarto w 2014 roku. Rozpościerał się z niej widok na Zalew Szczeciński. Trudno zrozumieć, dlaczego ktoś postanowił ją zniszczyć. Pomost zaczął płonąć w nocy z piątku na sobotę, 24 listopada. – Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że płoną pomosty na prawie całej długości ulicy spacerowej!! Jeszcze wczoraj piękne miejsca, w które mogliśmy zabrać z dumą swoje rodziny, spędzać niedzielne popołudnia... dzisiaj już praktycznie nie istnieją – napisali na Facebooku strażacy z OSP Trzebież.

Kwota którą uda nam się uzbierać w całości przekazana zostanie osobie ktora osobiście znamy, wiemy ze pieniądze nie zgina w naturze a zostaną odpowiednio wykorzystane.

Sołtys Trzebieży p.

Małgorzata Aleksandra Siemianowska

Facebook

OSP Trzebież

W piątek

24 listopada 2018 r. o godzinie 1:48 nasza jednostka została zadysponowna do pożaru na plaży. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że płoną pomosty na prawie całej długości ulicy spacerowej!! Jeszcze wczoraj piękne miejsca, w które mogliśmy zabrać z dumą swoje rodziny, spędzać niedzielne popołudnia... dzisiaj już praktycznie nie istnieją. Straty są przeogromne. Z wielkim smutkiem patrzy się na zdjęcia pokazujące skalę zniszczeń. Jeżeli ktokolwiek posiada informację kto mógł dokonać się takiego czynu prosimy o kontakt z Policją! Niech Ci co to zrobili nie czują się bezkarni!

UDOSTĘPNIAMY!

zdjęcia: Trzebież Moja Miejscowość

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, niebo, noc i na zewnątrz

Obraz może zawierać: noc, drzewo, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: noc i ogień

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i na zewnątrz

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 70

MK
Maria Kucnerowicz-Jakubowska
185 zł
BG
Brygida Górska
100 zł
JW
jaroslaw weksej
100 zł
SW
Stanisław Wojciechowski
100 zł
WW
Wojciech
100 zł
MK
Maria Kucnerowicz-Jakubowska
100 zł
MG
Małgorzata Gniazdowska
90 zł
BJ
Bartosz Jadczyk
50 zł
AM
Anna Marcinkiewicz
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 7

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

799 110 zrzutek

i zebrali

618 506 279 zł

A ty na co dziś zbierasz?