id: rc6uux

Odbudowa promenady - Trzebież

Odbudowa promenady - Trzebież

2 428 zł z 3 000 000 zł
0%
zakończona 01.06.2019r
70 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Trzebież przez długi czas dawała nam wiele radości, tym razem to my dajmy coś od siebie. Ogłaszamy zbiórkę! Odbudowa promenady w Trzebieży.

Korzystając ze wspaniałej infrastruktury Trzebieży trochę ponad rok temu zorganizowaliśmy zakończenie sezonu Night drive SZCZECIN. To było udane wydarzenie, dobra atmosfera fajne miejsce... no właśnie miejsce, dziś z tego miejsca nie zostało praktycznie nic. Pożar pochłonął 2/3 powstałej 5 lat temu promenady, z której chętnie korzystał caly rejon, a i również MY.

Teraz to czas aby dac cos od siebie, wspólnymi silami jesteśmy w stanie zrobic wiele dobrego co juz niejednokrotnie pokazaliśmy.

O CO CHODZI?

Mieszkańcy Trzebieży (woj. zachodniopomorskie) są załamani. Z promenady, z której mogli podziwiać Zalew Szczeciński, zostały jedynie zgliszcza. Kilkaset metrów pomostu doszczętnie spłonęło. Straty szacuje się na około 3 mln złotych. Policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, podejrzewanych o podpalenie.

Jak podaje portal gs24.pl, promenadę w Trzebieży otwarto w 2014 roku. Rozpościerał się z niej widok na Zalew Szczeciński. Trudno zrozumieć, dlaczego ktoś postanowił ją zniszczyć. Pomost zaczął płonąć w nocy z piątku na sobotę, 24 listopada. – Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że płoną pomosty na prawie całej długości ulicy spacerowej!! Jeszcze wczoraj piękne miejsca, w które mogliśmy zabrać z dumą swoje rodziny, spędzać niedzielne popołudnia... dzisiaj już praktycznie nie istnieją – napisali na Facebooku strażacy z OSP Trzebież.

Kwota którą uda nam się uzbierać w całości przekazana zostanie osobie ktora osobiście znamy, wiemy ze pieniądze nie zgina w naturze a zostaną odpowiednio wykorzystane.

Sołtys Trzebieży p.

Małgorzata Aleksandra Siemianowska

Facebook

OSP Trzebież

W piątek

24 listopada 2018 r. o godzinie 1:48 nasza jednostka została zadysponowna do pożaru na plaży. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że płoną pomosty na prawie całej długości ulicy spacerowej!! Jeszcze wczoraj piękne miejsca, w które mogliśmy zabrać z dumą swoje rodziny, spędzać niedzielne popołudnia... dzisiaj już praktycznie nie istnieją. Straty są przeogromne. Z wielkim smutkiem patrzy się na zdjęcia pokazujące skalę zniszczeń. Jeżeli ktokolwiek posiada informację kto mógł dokonać się takiego czynu prosimy o kontakt z Policją! Niech Ci co to zrobili nie czują się bezkarni!

UDOSTĘPNIAMY!

zdjęcia: Trzebież Moja Miejscowość

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, niebo, noc i na zewnątrz

Obraz może zawierać: noc, drzewo, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: noc i ogień

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i na zewnątrz

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 70

MK
Maria Kucnerowicz-Jakubowska
185 zł
BG
Brygida Górska
100 zł
JW
jaroslaw weksej
100 zł
SW
Stanisław Wojciechowski
100 zł
W
Wojciech
100 zł
MK
Maria Kucnerowicz-Jakubowska
100 zł
MG
Małgorzata Gniazdowska
90 zł
BJ
Bartosz Jadczyk
50 zł
AM
Anna Marcinkiewicz
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 7

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

739 720 zrzutek

i zebrali

523 168 370 zł

A ty na co dziś zbierasz?