id: rcb6n7

POLA NADZIEI HOSPICJUM ELBLĄSKIEGO

POLA NADZIEI HOSPICJUM ELBLĄSKIEGO

Nasi użytkownicy założyli 956 682 zrzutki i zebrali 962 826 219 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Opis zrzutki

Zapraszamy do udziału w Akcji POLA NADZIEI 2022.

Pierwszą akcję Hospicjum Elbląskie zorganizowało w roku 2004. Od tamtej pory rokrocznie biorą w niej udział setki wolontariuszy, wśród których są m.in. uczniowie, przedszkolaki, pedagodzy, rodzice, bibliotekarze, członkowie zespołu Hospicjum, członkowie zaprzyjaźnionych organizacji... I tylko dzięki zaangażowaniu wielu ludzi dobrej woli akcja ma taki wymiar i pomaga wspierać Elbląskie Hospicjum. Przez te lata wspólnie organizowaliśmy kwesty, koncerty, kiermasze, Bieg Nadziei, konkursy.

Co roku Wolontariusze rozdają żonkile – kwiaty symbolizujące nadzieję - kwestując na rzecz Hospicjum Elbląskiego, abyśmy mogli w jak najlepszych warunkach pochylać się nad ciężko chorym człowiekiem i jego bliskimi.

Ostatnio była przerwa w akcji. W 2020 roku, gdy został wprowadzony tzw. lockdown, bo pandemia zmieniła nasze życie, akcja - po raz pierwszy od lat - nie odbyła się w ogóle. W 2021 odbyła się w wersji „pandemicznej”, okrojonej.

W tym roku jednak wracamy i zapraszamy na POLA NADZIEI 2022. Niech się niesie idea opieki hospicyjnej w świat. A, że potrzebujemy też wsparcia finansowego dla Hospicjum- zapraszamy serdecznie do wspierania nas podczas kwest i do udziału w tej żonkilowej zrzutce.

Szczegóły tegorocznej akcji znajdziecie na: www.ehospicjum.pl oraz www.facebook.com/HospicjumElblaskie
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 7

DW
Dariusz
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
AM
Anetta Marcinowska
50 zł
IW
Iwona
50 zł
EL
Ewelina
10 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AP
Anna
20 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!