id: rcb6n7

POLA NADZIEI HOSPICJUM ELBLĄSKIEGO

POLA NADZIEI HOSPICJUM ELBLĄSKIEGO

Nasi użytkownicy założyli 912 577 zrzutek i zebrali 874 756 782 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Opis zrzutki

Zapraszamy do udziału w Akcji POLA NADZIEI 2022.

Pierwszą akcję Hospicjum Elbląskie zorganizowało w roku 2004. Od tamtej pory rokrocznie biorą w niej udział setki wolontariuszy, wśród których są m.in. uczniowie, przedszkolaki, pedagodzy, rodzice, bibliotekarze, członkowie zespołu Hospicjum, członkowie zaprzyjaźnionych organizacji... I tylko dzięki zaangażowaniu wielu ludzi dobrej woli akcja ma taki wymiar i pomaga wspierać Elbląskie Hospicjum. Przez te lata wspólnie organizowaliśmy kwesty, koncerty, kiermasze, Bieg Nadziei, konkursy.

Co roku Wolontariusze rozdają żonkile – kwiaty symbolizujące nadzieję - kwestując na rzecz Hospicjum Elbląskiego, abyśmy mogli w jak najlepszych warunkach pochylać się nad ciężko chorym człowiekiem i jego bliskimi.

Ostatnio była przerwa w akcji. W 2020 roku, gdy został wprowadzony tzw. lockdown, bo pandemia zmieniła nasze życie, akcja - po raz pierwszy od lat - nie odbyła się w ogóle. W 2021 odbyła się w wersji „pandemicznej”, okrojonej.

W tym roku jednak wracamy i zapraszamy na POLA NADZIEI 2022. Niech się niesie idea opieki hospicyjnej w świat. A, że potrzebujemy też wsparcia finansowego dla Hospicjum- zapraszamy serdecznie do wspierania nas podczas kwest i do udziału w tej żonkilowej zrzutce.

Szczegóły tegorocznej akcji znajdziecie na: www.ehospicjum.pl oraz www.facebook.com/HospicjumElblaskie
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 7

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!