Nasz przyjaciel stracil wszystko w pozarze. Pomozmy mu! ID: rcccw8

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

35 977 zł z 35 000 zł

102%

35 977 zł

z 35 000 zł

zakończona

20.12.2018r

483

wspierających
102%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Nasz przyjaciel Michal, zawodnik zespolu rugby SKRA Warszawa w poniedzialek rano stracil wszystko co mial. Doslownie. Pozar strawil cale mieszkanie. W pozarze zginal tez jego ukochany pies. Chemy pomoc mu wrocic do domu!

Nasz przyjaciel Michal, zawodnik zespolu rugby SKRA Warszawa w poniedzialek rano stracil wszystko co mial. Doslownie. Pozar strawil cale mieszkanie. W pozarze zginal tez jego ukochany pies. Jestesmy wszyscy w szoku, ale wiemy, ze nie mozemy bezczynnie patrzec. Musimy pomoc. Pracy jest ogrom. Oczyszczenie mieszkania, remont pochlonie ogromne koszty. Nie wiemy ile uda sie uzyskac z ubezpieczenia mieszaknia, a i to bedzie trwalo. Dlatego juz teraz chcemy Michalowi pomoc - najwazniejsze jest wstawienie okien i uprzatniecie mieszaknia. Michal nie poprosi sam o pomoc, dlatego my, jego przyjaciele bierzemy sprawy w swoje rece. Kazda zlotowka jest na wage zlota. Dziekujemy z gory wszystkim za pomoc!

z

1

1

Aktualności4

  • Troche nas tutaj nie było, ale to dlatego, ze mocno działamy. W mieszkaniu sa juz okna, gladzie, elektryka i ogrzewanie. Gdyby nie WY wszyscy cudowni ludzie nie udaloby sie nam to. DZIEKUJEMY <3

  • Dzien dobry wszystkim! Jeszcze raz ogromnie dziekujemy za wsparce! Czekamy na wycene okien - na nie w pierszej kolejnosci pojdzie czesc pieniedzy ze zbiorki. Odezw przesrosl nasze oczekiwania! Na facebooku dziala juz grupa wsparcia - tam sie dopiero dzieje! Bedzie aukcja na rzecz Michala - zapraszamy. Im wiecej

  • Dziekujemy za odzew. Dzisiaj chlopaki z SKRY kuli w mieszkaniu tynki, ktore nie odpadly. W srodku panuje lekki armadegon, ale dzialamy! W wydarzeniu zdjecia z prac na miejscu.

  • Zobacz więcej

Wpłacający483

 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
15 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze64

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

436 957 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?