id: rccjzb

Wyjazd na Obóz sportowy Pro Hockey Camp

Wyjazd na Obóz sportowy Pro Hockey Camp

Nasi użytkownicy założyli 1 037 890 zrzutek i zebrali 1 108 793 171 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


Michał jest ambitnym, zdolnym i niewątpliwie utalentowanym nastolatkiem. Jego determinacja i wola walki, pozwoliły mu zdobyć ogromne umiejętności hokejowe w tak młodym wieku. Swoją przygodę z hokejem zaczął w 2015 roku, wieku 7 lat. Od samego początku jest reprezentantem klubu Zagłębia Sosnowiec, w którym pełnił funkcję kapitana drużyny! Poza tym, miał również okazję zaprezentowania się w zespole Naprzód Janów, w którym, na wypożyczeniu, kończył miniony sezon.


Michał jest absolwentem Sportowej Szkoły Podstawowej nr 17 w Sosnowcu. Pozytywne wyniki testów kwalifikacyjnych spowodowały, że od września rozpocznie edukację w jedynej w Polsce szkole objętej patronatem Polskiego Związku Hokeja na Lodzie – Szkoły Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Hokeja na Lodzie w Katowicach! Co ważne! Michał znalazł się na liście zawodników Szkoły na pozycji napastnika!


Uwierzcie nam, ten chłopak jest na najlepszej drodze do zdobycia najwyższych celów! A wiadomo, hokej nie jest tanim sportem!


W związku z tym, ogłaszamy zbiórkę, dzięki której Michał będzie mógł szkolić się pod okiem najlepszych trenerów na wyjazdach szkoleniowych, takich jak Pro Hockey Camp w Krynicy!


Koszt takiego obozu to 2399zł, więc taka kwota jest celem naszej zbiórki.


https://www.prohockeycamp.pl/


Wspierajmy młode talenty! Wierzymy, że dzięki swojej ciężkiej pracy i naszej małej pomocy, Michał zajdzie naprawdę daleko!

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 18

D.
D.M
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
EL
Ewa Lusiewicz
300 zł
MW
M.W
100 zł
EB
Eugeniusz Bakowski
20 zł
IB
Ice Breakers
100 zł
MM
Ice Breakers
100 zł
RW
DreadnyTyp
300 zł
AI
Lothus
ukryta
DA
DarekS
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków