id: rce2k8

Krasnal upamiętniający Prezesa Zygmunta Sutkowskiego

Krasnal upamiętniający Prezesa Zygmunta Sutkowskiego

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
6 041 zł 
z 6 000
100%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 957 422 zrzutki i zebrali 964 031 487 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jak to napisała jedna z Nas "Prezes był Nasz - młodzieży. Jego niesamowita energia, humor, zwariowane pomysły, zaangażowanie i wsparcie sprawiały, że traktowaliśmy Go jak swego. Był naszym głosem w świecie dorosłych, Naszym największym fanem. Świadkował dąsom, śmiechom, kiepskim fryzurom, łamanym rakietkom - dorastaniu. Kręciliśmy z Nim piruety, wyśpiewywaliśmy piosenki, wcinaliśmy frytki. Przepychaliśmy się o miejsce w jego samochodzie podczas niezliczonych wspólnych wyjazdów - tam zawsze podróż mijała najszybciej."


Bez Prezesa już nic nie będzie takie samo. Żaden mecz bez jego okrzyków i śpiewów nie będzie ciekawy. Żadna impreza, weselicho.


Chcemy upamiętnić Naszego Prezesa i postawić figurkę krasnala na schodach Federacji Sportu we Wrocławiu przy ulicy Borowskiej gdzie przez tyle lat poświęcał się dla tenisa stołowego.


Wysłałam maile do firm/osób, które zajmują się wykonaniem takich krasnali i otrzymałam informacje, że projekt oraz wykonanie krasnala wynosi ok 6 tysięcy.


Wrocław słynie z krasnali, które można napotkać w różnych częściach miasta i myślę, że Prezes Krasnal będzie pięknym upamiętnieniem jego działalności na rzecz dolnośląskiego tenisa stołowego i jego nietuzinkowej osobowości.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 84

SK
Robert
300 zł
GI
Gosia i Kamil
300 zł
KI
Kic
200 zł
SK
Asia
150 zł
ŁŚ
Łukasz Ścieżka
140 zł
WC
Władysław Chrabąszcz
121 zł
ŁT
ORZEŁ LIZAWICE
110 zł
MA
Marta Allen
100 zł
NB
Natalia Bajor
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!