id: rcepud

Pomóżmy Adrianie wrócić do zdrowia

Pomóżmy Adrianie wrócić do zdrowia

Nasi użytkownicy założyli 1 014 203 zrzutki i zebrali 1 060 528 780 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Na ratunek Mamie!

14 sierpnia 2023 rok - dla innych zwykły dzień, dla naszej rodziny początek walki o wszystko.W wyniku pęknięcia tętniaka mózgu życie naszej ukochanej Mamy i Żony zmieniło się o 180 stopni. Kiedyś radosna, pełna życia , teraz przykuta do łóżka, z grymasem na twarzy i gasnącą nadzieją na lepsze jutro. Osoba niosąca zawsze pomoc innym teraz sama tej pomocy potrzebuje.

Tętniak nie dawał wcześniej żadnych objawów. Ten dzień mama spędziła jak większość poprzednich, na drobnych pracach w swoim ukochanym ogrodzie. Wieczorem nagle poczuła przeraźliwy ból głowy. Karetką w stanie ciężkim została przewieziona do najbliższego szpitala, gdzie po wykonaniu tomografu otrzymaliśmy straszliwą diagnozę - pęknięcie jednego z dwóch tętniaków mózgu i wylew podpajęczynówkowy. W trybie natychmiastowym została przetransportowana do Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 w Rzeszowie.

Lekarze dawali Mamie niewielkie szanse na przeżycie. Pierwsze 72 godziny były decydujące. Po kilku dniach męczarni i strasznego bólu zapadła decyzja o wykonaniu zabiegu embolizacji z nadzieją, że to wystarczy. Niestety, krwiak nie wchłaniał się w takim tempie jakiego oczekiwali lekarze, przez co zadecydowali poddać Mamę kolejnemu zabiegowi – tym razem zabiegowi odessania nadmiaru krwi. Jednak udar był na tyle poważny, że zabrał jej częściową kontrolę nad ciałem- niedowład lewostronny. Mama była przez cały ten czas przytomna i świadoma tego co się z nią działo. Cała nasza rodzina była przerażona i zdruzgotana. Mama w jednej chwili stała się osobą niepełnosprawną, zależną od innych. Jednak najważniejsze – PRZEŻYŁA.

Każdy dzień po wylewie to ciężka walka, walka o lepsze jutro. Mama mimo, iż jest drobniutką osobą ma wielką wolę walki , nie poddaje się i dąży do jak najszybszego powrotu do córek, syna oraz męża. Jedyną szansą aby wrócić do pełni sił fizycznych jest wdrożenie intensywnej rehabilitacji. Niestety koszty są ogromne, a czas nie jest naszym sprzymierzeńcem.

Trudno nam jest prosić o pomoc, ale będziemy razem z Mamą walczyć o powrót do sprawności, do zdrowia, do domu …

 

Prosimy Was - udostępniajcie naszą historię. Prosimy o nawet najdrobniejsze wpłaty. Pamiętajcie dobro wraca!

 

Klaudia, Oliwka, Dominik, mąż Mariusz i nasza Najdzielniejsza Mamuś - Adriana 

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 320

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
DG
DaG
50 zł
IK
Irena Kopczyk-Czudek
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
BR
BRR
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 13

 
2500 znaków