id: rcjupy
Leczenie PanaKierownieka
Leczenie PanaKierownieka
Opis zrzutki
Kochani PanKierownik potrzebuje pomocy, spotkała go jakaś zła przygoda, która skończyła się poważną raną.
PanKierowniek jest już po wizycie u weterynarza ( najlepszy z najlepszych Wojtek Wrotek) i, przyjmuje leki, ma się dobrze i razem ze mną zwiedza wielkie miasto ( do czasu wyleczenia nie może być wolnym wieskim włóczęgą ale nie narzeka) . W lutym czeka go jeszcz zabieg. Jeśli chcecie i możecie dorzucić sie grosikiem będziemy wdzięczni.
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.
Trzymaj sie Paniekierowniku