id: rdcfyy

Wyposażenie studia nagrań

Wyposażenie studia nagrań

Nasi użytkownicy założyli 937 823 zrzutki i zebrali 929 646 488 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Od kilku miesięcy trwa remont pomieszczeń biurowych Radia FARA oraz małymi krokami powstaje nowe studio nagrań. W tych ostatnich miesiącach udało się wyprostować i pomalować ściany, rozplanować nową sieć logistyczno-internetową. Miejsce, w którym powstaje nowe studio chłodzi już nowa klimatyzacja, wstawiono zostały nowe trzy pary drzwi i zamontowano ścianę akustyczną, a także swoje stałe i bezpieczne miejsce znalazł nasz serwer radiowy. We wszystkich pomieszczeniach położyliśmy nową wykładzinę, a na niej stoją już nowe meble.


To tylko garść inicjatyw, które udało się zrealizować dzięki Waszemu finansowemu wsparciu kochani Słuchacze, Przyjaciele, Dobroczyńcy. Jak się okazuje nie jest Wam obojętna obecność wartościowych, katolickich treści w eterze i w sieci!


Oczywiście to tylko pewien etap. Przed nami ciągle jeszcze kwestia profesjonalnego wygłuszenia studia nagrań (ok. 15 tys.) i wyposażenie go w niezbędne sprzęty: komputer, monitory odsłuchowe, hybrydę telefoniczną, bramkę VOIP, aparat telefoniczny, monitory do komputerów, mikrofony studyjne Shure (4 szt.), statywy studyjne do mikrofonów (4 szt.), słuchawki (4 szt.), wzmacniacz słuchawkowy, uchwyty stołowe do monitorów komputerowych, meble do studia i reżyserki, zakup mocnych zasilaczy UPS do podtrzymania prądu i zakup foteli (5 szt.). Musimy także zakupić nowe grzejniki do pomieszczeń biurowych, zainstalować rolety okienne i zamontować klimatyzację do serwerowni.


Wierzymy, że i tym razem możemy liczyć na Twoją życzliwość i pomoc w rozwoju naszej Rozgłośni. Wsparcie materialne naszych działań remontowych niech będzie Twoim wkładem w budowę niezwykłej ekipy radiowej. Stań się częścią naszego zespołu!


Wszystkich darczyńców polecamy naszym modlitwom. Za wszelkie dobro serdecznie dziękujemy – „Bóg zapłać!”


CHCESZ NAM POMÓC? Bądź z nami w kontakcie!

Zapoznaj się z naszą działalnością na stronie internetowej Radia i poprzez profil Facebook.

POSŁUCHAJ naszych programów i ZOBACZ nasze transmisje.

Dołącz do tych, którzy chcą ROZWIJAĆ naszą Rozgłośnię ;-)

Lokalizacja

Przemyśl, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 126

 
Dane ukryte
1 000 zł
EI
Edyta
 
Dane ukryte
700 zł
KA
ks. Andrzej Juszczec
ED
Edyta
500 zł
MA
Maja
 
Dane ukryte
300 zł
MG
Marek Gransicki
300 zł
SB
Stanisław Buczek
300 zł
SW
Stanisława Walczak
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków