id: rdf5p6

Rok życia? To nie dla mnie! Wygram z rakiem!

Rok życia? To nie dla mnie! Wygram z rakiem!

Nasi użytkownicy założyli 1 166 456 zrzutek i zebrali 1 213 011 109 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Cześć wszystkim. Piszę w imieniu Kasi.


  Ostatnie tygodnie osłabiły ją na tyle, że nie jest w stanie sama się do Was odezwać. Mocna chemia dała się we znaki. Jak już pewnie wiecie, tabletki, które miały pomoc nie przyniosły oczekiwanego skutku. Kasia zostaje przy leczeniu oferowanym przez Klinikę z Poznania. Za każdym razem towarzyszą jej rodzice, szczególnie teraz. Dojazdy do Poznania i noclegi dla rodziców sporo kosztują, coraz większe zapotrzebowanie na lekarstwa, opatrunki oraz suplementy diety również dlatego też środki zebrane tutaj zostaną wykorzystane do pokrycia kosztów wyżej wymienionych rzeczy. Jeśli ktokolwiek chciałby uzyskać zwrot przekazanych pieniędzy, bardzo proszę o informację za pośrednictwem mailowym, będziemy przekazywać zwroty na Wasze konta.


  Dziękujemy wszystkim osobom, które wspomogly walkę Kasi z nierównym przeciwnikiem. Jest źle, ale zawsze musi tak być, żeby w końcu wyszło słońce. I tego się trzymajmy! KASIA WALCZ!

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Usłyszałam swój wyrok. Nie jest dobrze, ale wiem, że dam radę pokonać nieproszonego gościa w swoim organizmie!


Udało mi się dotrzeć do fundacji, która jestw stanie zafundować mi część kwoty badań, które pozwolą na takie dobranie leku, dzięki któremu będą leczone poszczególne przerzuty w moim ciele.


Aktualnie mam podawaną chemię paliatywną. Dziś czwarty dzień wlewów z rzędu. Od jutra dwa tygodnie przerwy, a potem znów powtórka. Dobrze wiecie, że chemia, szczególne tak częstotliwa, jest w stanie wyniszczyć organizm, a ja nie mogę sobie na to pozwolić, bo mam jeszcze masę energii do spożytkowania ;)


Kompleksowe profilowanie genomowe pozwoli mi na kolejne działania w walce z nowotworem. Czas oczekiwania na wyniki to około dwóch tygodni, a po tym czasie wchodzę ponownie w tryb terminatora i tej siły nie zatrzyma już nic! A wszystko dzięki Wam!


Każdej osobie, która wspomoże mnie w mojej walce, na pewno jakoś się odwdzięczę bo przecież jeszcze kupa lat życia przede mną, co nie? ;-)


Edycja: kwota zrzutki została zwiększona. Udało nam się nawiązać kontakt z Kliniką w Berlinie, która w dniu jutrzejszym zbiera konsylium w mojej sprawie. To jest moja szansa! Są w stanie zaproponować mi odpowiednie leczenie, a w późniejszym etapie zastosować je.


Dziękuję wszystkim, którzy do tej pory wsparli mnie w mojej walce. Nie spodziewałam się, że mam wokół siebie tylu cudownych ludzi!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 677

preloader

Komentarze 19

 
2500 znaków