id: rdj2k4

Kamcia - sunia z interwencji

Kamcia - sunia z interwencji

Nasi użytkownicy założyli 1 037 835 zrzutek i zebrali 1 108 669 696 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Żeby móc dalej pomagać zwierzakom, my też potrzebujemy pomocy, każda złotówka przeznaczona na naszych podopiecznych to zabezpieczenie ich niepewnej przyszłości, to karma i ciepło na zimę.


Kamcia przybyła do nas po interwencji w Gdańsku, skąd zabrano innego naszego psiaka Nemo. Kama, była bardzo przestraszona i do dziś bardzo wielu rzeczy się boi. Bardzo nie lubi zmian, potrzebna jest jej cisza i spokój. Będzie wymagała bardzo dużo pracy i zaangażowania od nowego przewodnika, mamy nadzieję, że uda jej się kogoś takiego znaleźć.


Nie znamy w pełni jej historii, ale przybyła do nas w złym stanie fizycznym i psychicznym, więc wnioskujemy, że tak samo jak Nemo nie miała zbyt łatwego dotychczasowego życia. Chcielibyśmy dać jej choć teraz dom i spokój, na jaki zasługuje.


Brakuje już nam naprawdę pieniędzy na pomoc tym psiakom, hotele, weterynarze, jedzenie. To wszystko kosztuje krocie, a my nie mamy już skąd brać pieniędzy. Staramy się z każdej możliwej strony uzbierać na te biedy, aby zapewnić im w końcu po tylu cierpieniach odrobinę komfortu i namiastkę normalnego psiego życia mimo iż nadal nie jest to ich wymarzony własny dom. 


Fundacja Cane Corso Rescue Poland

ul. Ludwika Waryńskiego 12/14 m 46.

91-074 Łódź

Nr KRS: 0000592118 

NIP: 7272798725


Dziękujemy za każdą okazaną pomoc, tylko dzięki takim ludziom jak Wy, możemy pomagać tym zwierzakom, które właśnie od człowieka doznały zwykle największych krzywd. Stale potrzebujemy karmy, przyborów weterynaryjnych, z każdym psiakiem musimy jeździć do weterynarza, każda podarowana złotówka oznacza dla nas spokojny sen, a dla nich kolejny dzień godnego życia, którego wcześniej nie doświadczyły.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!