id: re5n3e

Gramy Razem dla piłki ręcznej w Kielcach!

Gramy Razem dla piłki ręcznej w Kielcach!

Nasi użytkownicy założyli 1 153 777 zrzutek i zebrali 1 198 903 786 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności15

 • Zapraszamy do licytacji na Facebooku!

  p52b1cb1e09e1af8.png

  Koszulki, komplety meczowe, w których grali zawodnicy drużyny PGE Kielce w sezonie 2019/20, gadżety – na specjalnie utworzonej grupie licytacyjnej na Facebooku można wylicytować prawdziwe perełki! 

  Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/609449299981585

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Gramy razem dla piłki ręcznej w Kielcach!

29 maja 2016 roku, kwadrans przed końcem finałowego meczu Ligi Mistrzów z Veszprem, gdy przegrywaliśmy 19:28, nikt już w nas nie wierzył. Dziewięć bramek straty? Piętnaście minut do końca? Zawodnicy mogli ze spuszczonymi głowami zejść z boiska i pewnie wielu tak właśnie by zrobiło.

Ale kielczanie dokonali niemożliwego, dając najlepszy przykład tego, jak walczyć o marzenia. W kilkanaście minut odrobili tę ogromną stratę, a po chyba najbardziej emocjonującym pojedynku w historii Ligi Mistrzów, zostali pierwszą polską drużyną, która – ledwie stojąc na nogach z wyczerpania – wzniosła do góry trofeum tonąc w strugach złotego konfetti. Stając się dumą nie tylko Kielc i regionu świętokrzyskiego, ale całej Polski.

Teraz kolej na nas. Teraz my rozgrywamy swój mecz. Teraz my walczymy o to, by po kryzysie, który spowił świat sportu, móc pozostać na najwyższym poziomie i dawać naszym kibicom kolejne wielkie emocje i kolejne powody do dumy.

Nasz kwadrans ma 60 dni, a od zwycięstwa dzieli nas 2,5 mln złotych. I tak, jak cztery lata temu, wielu od razu powie, że to niemożliwe. Wielu nie będzie mogło pozwolić sobie na wsparcie naszej drużyny i w obecnej sytuacji to w pełni zrozumiałe. Wiemy jednak, że tak jak i na boisku, tak i poza nim mamy zespół wspaniałych ludzi, na których zawsze możemy liczyć.

Prosimy Was o pomoc. Taką, na jaką każdy z Was może sobie pozwolić. Każda drobna suma, każde udostępnienie i nagłośnienie naszej akcji, będzie dla nas ogromnym wsparciem. Wierzymy w to, że razem uda nam się wygrać mecz o piłkę ręczną w Kielcach.

 

O Klubie Sportowym VIVE Kielce:

·       17-krotni Mistrzowie Polski,

·       16-krotni zdobywcy Pucharu Polski,

·       jedyny klub w historii polskiego sportu, który wygrał Ligę Mistrzów (2016 r.),

·       klub, w którym na przestrzeni lat grały ikony polskiej piłki ręcznej takie jak: Karol Bielecki, Sławomir Szmal, Michał Jurecki, Mariusz Jurasik czy Radosław Wasiak,

·       ośrodek szkolenia utalentowanej młodzieży, która może trenować pod okiem utytułowanych trenerów, a najlepsi otrzymują możliwość debiutu w seniorskiej ekipie PGE VIVE Kielce Talanta Dujshebaeva,

·       klub budowany ogromnym wysiłkiem ludzi z pasją, który od lat przyciąga najlepszych zawodników piłki ręcznej z całej Europy.

O zbiórce:

·       akcja zbiórki to jedna z kilku możliwości wsparcia KS VIVE Kielce w trudnym okresie kryzysu spowodowanym pandemią koronawirusa, dedykowana głównie kibicom i wszystkim sympatykom piłki ręcznej w Polsce,

·       jednocześnie klub prowadzi sprzedaż karnetów na sezon 2020/21 oraz aktywnie poszukuje sponsorów i wszelkich innych możliwości finansowania,

·       w klubie został poczyniony szereg oszczędności, mających na celu dostosowanie budżetu do realiów funkcjonowania profesjonalnego sportu w nowej rzeczywistości,

·       zebrana kwota zostanie przeznaczona na utrzymanie budowanego przez lata poziomu sportowego, możliwość rywalizowania z najlepszymi drużynami Europy w Lidze Mistrzów i bycia dumą nie tylko Kielc, ale i całego kraju.

Jak możesz pomóc:

·       jeśli możesz – wpłać dowolną kwotę, wspierając naszą zrzutkę. Za wpłatę minimum 150 zł otrzymasz od nas wyjątkowy certyfikat poświadczający Twój udział w meczu o piłkę ręczną w Kielcach,

·       udostępnij link do zbiórki w swoich mediach społecznościowych, opowiedz o niej znajomym – może inni również dołączą się do naszej akcji.

Bez względu na wszystko – dziękujemy Ci za Twój czas!

 

Ważne linki:

Więcej o KS VIVE Kielce: https://kielcehandball.pl/pl/osiagniecia/

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 2

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Certyfikat wsparcia z podziękowaniami w ramie
Dzięki certyfikatowi w ramie wsparcia będziesz mógł pokazać swoje przywiązanie do klubu - w siedzibie swojej firmy lub w miejscu publicznym.
3000 zł

Kupione 8 z 10000

Zakończona

Wpłaty 2015

preloader

Komentarze 116

preloader