id: recfd5

Soforek - uratujmy polską firmę i 150 miejsc pracy

Soforek - uratujmy polską firmę i 150 miejsc pracy

Nasi użytkownicy założyli 1 169 526 zrzutek i zebrali 1 218 504 569 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W obliczu potężnego pożaru jaki 09.04.2022 r zniszczył całą moją firmę, co za tym idzie miejsca pracy ok 150 osób, zwracam się do wszystkich o wielkim sercu o wsparcie naszej zbiórki nawet symboliczną złotówką.


Już teraz wiem, że odszkodowanie nie jest w stanie zapewnić nawet w połowie potrzebnych środków na odbudowę i remont naszego zakładu. 


Kompletnemu zniszczeniu uległy hale produkcyjne wraz z parkiem maszynowym, oraz kompleks magazynów wypełnionych surowcami i opakowaniami na ten sezon jak również wypełniony po brzegi magazyn gotowych produktów.


Otwierając zakład produkcyjny w 1990. r nie sądziłem , że z rodzinnej firmy stworzę markę będącą liderem w branży produkcji wafli wytłaczanych i słodkich do lodów w Polsce i na całym świecie. To dzięki uczciwości, pracowitości oraz oddaniu swoich współpracowników mogłem zagwarantować stabilne miejsca pracy dla całych rodzin.

Firma Soforek była jedną z najbardziej rozpoznawalnych w swojej branży. Modlę się o to, aby 32-lecie działania firmy przypadające w tym roku nie było ostatnim.

Wierzę w moc i reakcję ludzi dobrego serca na mój rozpaczliwy apel o pomoc. Za okazane wsparcie serdecznie wszystkim dziękuję.

Z tego miejsca chciałbym podziękować strażakom oraz osobom biorącym udział w akcji gaśniczej która trwała ok 66,5 godziny. Jesteście wielcy!! Z całego serca Wam dziękujemy. Więcej o akcji gaśniczej można przeczytać tutaj:

Udostępnij zrzutkę

po raz pierwszy!


https://www.waszeradiofm.pl/aktualnosci/wielki-pozar-zakladu-produkcyjnego-w-szamocinie.-straty-oszacowano-wstepnie-na-15-milionow-zlotych

W imieniu moim, rodziny oraz współpracowników, dziękuję za każdy gest hojności z Państwa strony. Serdecznie proszę wszystkich sympatyków marki Soforek o udostępnienie naszej zbiórki. 

Z wyrazami wdzięczności

Jacek Soforek

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 21

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
5 zł
RP
Robert
500 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
MP
Milano Piła Lodziarnia Malina
300 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!