id: regrwn

Na cztery łapki

Na cztery łapki

 
Magdalena Zakowicz

Aktualności1

  • Kochani za zrzutce zebrano 3555 zł. Wymyślano 3767.26 zł.


    cbdF23rY4sjscf63.jpght7ihkS7RycGpCtC.jpgILhnugUVmzfjrpdA.jpgrmonp53DAlvzQzPB.jpgECzcec12fuzOZjnP.jpgazoxCSm3su0yab32.jpg9JQZvPkx42A0aVcq.jpgdw6bGYsd9vXBlPNw.jpgKheCnMDzTyu9JjMe.jpgX9tfdaQQLPHmKMTZ.jpg


    KXKEkrA6GG5Z3FlZ.jpg

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.

Opis zrzutki

Kochani stan zrzutki zero




c2dab67b1b981af3.jpeg

Jedzenie zamówione. Dziękuję Wam z całego serca

we05ab5e53f59a1b.jpeg

Wiola D. Dziękuję po raz kolejny ♥️♥️♥️

yceda833df385671.jpeg


Iza R. Salon Pielęgnacji Psów Cztery Łapki na Brochowie dziękujemy bardzo 😊

n3faabe3e7015436.jpeg

Zapraszamy na bazarek ❤️ proszę pomóżcie nam zapełnić ten pasek


https://www.facebook.com/groups/346244297672496/?ref=share


akcja reakcja ❤️ zamówienie na kolejny tydzień. Bardzo dziękuję ❤️

nb91d36c90e9c535.jpeg

e5f6731ed32cfa37.jpeg

Kochane duszyczki! Zapraszamy na bazarek! kupując na bazarku wspomagasz naszą zrzutkę ❤️



https://www.facebook.com/groups/346244297672496/?ref=share



ud15321b1c9753d2.jpeg

Kochani dziękujemy ❤️ i kłaniamy się nisko.

c35c592a343fff77.jpeg

jed3bf43dce67a4a.jpegPani Alicjo Ś. Dziękuję Pani z całego serca ♥️🌹

b7f58e478c4686e5.jpeg

Najwspanialsze uczucie świata! Mikołaj w czerwcu 🥰🥰 dziękuję Pani Martyno B♥️🌹

cd15d955b1b84b58.jpeg


I kolejna faktura ❤️ brawo Wy!!

bfb8ca46c3354379.jpeg


Pani Doroto M! Kolejny raz bardzo bardzo dziękuję ❤️❤️❤️❤️


y148a3f283c55175.jpeg


Kolejne faktury opłacone tylko dzięki Wam 😀❤️❤️❤️❤️❤️❤️ dziękuję z całego serca

h233875604422c24.jpeg


sd2f9370735de110.jpeg

Dziękuję Monika S❤️

48 kilo jedzenia ❤️😀❤️😀

pd0ba8b645b02ff5.jpeg

Kochani dziękujemy. Dzięki Waszym wpłatą, Waszemu wsparciu dziś kolejne zamówienie wysłane ❤️ dziękuję pięknie 😊

g7e6b40af1c5545b.jpeg



Drogi darczyńco w załączeniu faktura za zakup karmy. Dziękuję pięknie za wpłaty i za zaufanie ❤️dd733e56b8608afc.jpeg



Dzień dobry.

To kolejny raz my... Kociaki bezdomniaki, koty wolnozyjace, koty niczyje jak kto woli. 


A nie...... niczyje nie! Przecież mamy Magdę i Ewę które robią co mogą byśmy były zdrowe, najedzone i bezpieczne i to właśnie w ich imieniu piszemy bo nasze karmicielki ledwo dają radę.... A jest co robić. Na chwilę obecną jest nas 47 na działce i 3 w domu. (W maju pożegnaliśmy Miskę).😭 Dodatkowo Magda w domu zmaga się obecnie z Gargia i padaczką 😕

Jesteśmy prawie wszyscy wykastrowani -na naszych działkach zostało 5 kocurów do zrobienia (niestety karmicielki uganiają się teraz za kotkami z ogrodów obok -ich priorytet to dziewczyny ). Prawie wszystkie zostaliśmy w tym roku odpchlone i odrobaczone kropelkami na kark, dzikuski dostały tylko proszek na robaki (Ale to zawsze coś). Dodatkowo tylko w ciągu dwóch miesięcy trzy futra przeszły zabiegi sanacji (niestety jesteśmy już w takim wieku,że trochę chorujemy).


ge50c0f6e4737db8.jpeg

Niestety zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy średnio atrakcyjnym tematem do wsparcia, nie ma u nas maluszków, jesteśmy na bieżącą leczone - dziękujemy za to fundacji legnickie sos dla zwierząt Psiakota)


A teraz do sedna. W chwili obecnej wiemy, że zostało nam jedzenia na około 10 dni (dziennie przejadamy średnio 10 kilo jedzenia, co i tak wychodzi 200 gram na brzuch - koszt dziennego wyżywienia w granicach 100/120 - miesięcznie już nie jest wesoło bo wychodzi 3000 zł- gdzie tyle pieniędzy to zarabia nasza karmiciela mając jeszcze na głowie kredyt 🥺

Dodatkowo odrobaczenie i odpchlenie mieliśmy w marcu - jest czerwiec, więc było by cudownie nie męczyć się z kleszczami pchłami i innymi....



n1d02bb2741742b8.jpeg

Kochani zwracamy się z całych sił o wsparcie. Tylko dzięki waszym wielkim serduszkom my żyjemy. 

Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę!

PS. Będziemy również bardzo wdzięczni jeśli zechcecie się podzielić z nami przysmakami, puszkami na które Wasze serca kręcą nosem.

A na to między innymi zbieramy😉


ve9937b29a332320.jpeg

i3fe084d5758a712.jpeg


Komentarze 11

 
2500 znaków
  •  
    Użytkownik niezarejestrowany

    Dary lata 😁

    24 zł
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Mała wpłata od mojej trójki znajdek ^^

    ukryta
  •  
    Użytkownik niezarejestrowany

    Wpłata za Puzzle drewniane, 3 układanki.

    10 zł
  •  
    Użytkownik niezarejestrowany

    Paulina Chodakowska opłaciła Grube szklane naczynie/wazon/świecznik
    Wysokość 15cm,
    najszersze miejsce jakieś 18cm

    10 zł
  •  
    Użytkownik niezarejestrowany

    Paulina Chodakowska za Szarą Damską Marynarkę r48.

    10 zł
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez