Na cztery łapki
Na cztery łapki
Aktualności1
-
Kochani za zrzutce zebrano 3555 zł. Wymyślano 3767.26 zł.











Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.
Opis zrzutki
Kochani stan zrzutki zero

Jedzenie zamówione. Dziękuję Wam z całego serca

Wiola D. Dziękuję po raz kolejny ♥️♥️♥️

Iza R. Salon Pielęgnacji Psów Cztery Łapki na Brochowie dziękujemy bardzo 😊

Zapraszamy na bazarek ❤️ proszę pomóżcie nam zapełnić ten pasek
https://www.facebook.com/groups/346244297672496/?ref=share
akcja reakcja ❤️ zamówienie na kolejny tydzień. Bardzo dziękuję ❤️


Kochane duszyczki! Zapraszamy na bazarek! kupując na bazarku wspomagasz naszą zrzutkę ❤️
https://www.facebook.com/groups/346244297672496/?ref=share

Kochani dziękujemy ❤️ i kłaniamy się nisko.

Pani Alicjo Ś. Dziękuję Pani z całego serca ♥️🌹

Najwspanialsze uczucie świata! Mikołaj w czerwcu 🥰🥰 dziękuję Pani Martyno B♥️🌹

I kolejna faktura ❤️ brawo Wy!!

Pani Doroto M! Kolejny raz bardzo bardzo dziękuję ❤️❤️❤️❤️

Kolejne faktury opłacone tylko dzięki Wam 😀❤️❤️❤️❤️❤️❤️ dziękuję z całego serca


Dziękuję Monika S❤️
48 kilo jedzenia ❤️😀❤️😀

Kochani dziękujemy. Dzięki Waszym wpłatą, Waszemu wsparciu dziś kolejne zamówienie wysłane ❤️ dziękuję pięknie 😊

Drogi darczyńco w załączeniu faktura za zakup karmy. Dziękuję pięknie za wpłaty i za zaufanie ❤️
Dzień dobry.
To kolejny raz my... Kociaki bezdomniaki, koty wolnozyjace, koty niczyje jak kto woli.
A nie...... niczyje nie! Przecież mamy Magdę i Ewę które robią co mogą byśmy były zdrowe, najedzone i bezpieczne i to właśnie w ich imieniu piszemy bo nasze karmicielki ledwo dają radę.... A jest co robić. Na chwilę obecną jest nas 47 na działce i 3 w domu. (W maju pożegnaliśmy Miskę).😭 Dodatkowo Magda w domu zmaga się obecnie z Gargia i padaczką 😕
Jesteśmy prawie wszyscy wykastrowani -na naszych działkach zostało 5 kocurów do zrobienia (niestety karmicielki uganiają się teraz za kotkami z ogrodów obok -ich priorytet to dziewczyny ). Prawie wszystkie zostaliśmy w tym roku odpchlone i odrobaczone kropelkami na kark, dzikuski dostały tylko proszek na robaki (Ale to zawsze coś). Dodatkowo tylko w ciągu dwóch miesięcy trzy futra przeszły zabiegi sanacji (niestety jesteśmy już w takim wieku,że trochę chorujemy).

Niestety zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy średnio atrakcyjnym tematem do wsparcia, nie ma u nas maluszków, jesteśmy na bieżącą leczone - dziękujemy za to fundacji legnickie sos dla zwierząt Psiakota)
A teraz do sedna. W chwili obecnej wiemy, że zostało nam jedzenia na około 10 dni (dziennie przejadamy średnio 10 kilo jedzenia, co i tak wychodzi 200 gram na brzuch - koszt dziennego wyżywienia w granicach 100/120 - miesięcznie już nie jest wesoło bo wychodzi 3000 zł- gdzie tyle pieniędzy to zarabia nasza karmiciela mając jeszcze na głowie kredyt 🥺
Dodatkowo odrobaczenie i odpchlenie mieliśmy w marcu - jest czerwiec, więc było by cudownie nie męczyć się z kleszczami pchłami i innymi....

Kochani zwracamy się z całych sił o wsparcie. Tylko dzięki waszym wielkim serduszkom my żyjemy.
Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę!
PS. Będziemy również bardzo wdzięczni jeśli zechcecie się podzielić z nami przysmakami, puszkami na które Wasze serca kręcą nosem.
A na to między innymi zbieramy😉


Dary lata 😁
Mała wpłata od mojej trójki znajdek ^^
Wpłata za Puzzle drewniane, 3 układanki.
Paulina Chodakowska opłaciła Grube szklane naczynie/wazon/świecznik
Wysokość 15cm,
najszersze miejsce jakieś 18cm
Paulina Chodakowska za Szarą Damską Marynarkę r48.