id: u7ctrd

Rehabilitacja Bruna

Rehabilitacja Bruna

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
2 377 zł z 5 000 zł
47%
8 dni do końca
78 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Aktualności4

 • Jedna z pierwszych wizyt na zewnątrz. Mogę odpocząć od pampersa czy podkładu chłonącego mocz. Dzięki wam mogę poszaleć tyle co widzicie na filmie, gdyż wysiłek i ciężka praca w czasie rehabilitacji są tego efektem 🥰. Jeszcze daleka droga przede mną, więc proszę o wsparcie finansowe. Chcę się Wam kiedyś tutaj pokazać jak już będę zdrowy!!!

  Czytaj więcej
 • Dwa tygodnie po wypadku, staram się przemieszczać po pokoju dzięki matom antypoślizgowym, które zapobiegają rozjeżdżaniu przednich łap. I znowu to dzięki Wam mam kolejne ułatwienie w poruszaniu!! Nadal brak czucia w tylnej części tułowia. l48f3c56a0307fcb.jpeg

  Czytaj więcej

 • Tydzień po wypadku... Zacząłem sam sikać, lecz nie kontroluję tego, dlatego muszę mieć ubranego pampersa. To dzięki Wam mogę go mieć!!! Z kupą jest podobnie. Troszke więcej się ruszam. Uczęszczam na kosztowne zabiegi rehabilitacyjne, które mam nadzieję pomogą mi kiedyś znowu stanąć na cztery łapki.

  Czytaj więcej
 • Mam dopiero 2,5 roku i całe psie życie przede mną!

  Tak wyglądałem dzień po wypadku....

  Wogóle nie wychodziłem z legowiska, sapałem i byłem ciężko wystraszony. W lewej przedniej łapce był jeszcze wenflon do podawania leków... Brak czucia powierzchniowego oraz głębokiego, cewnikowany bo sam nie oddaje moczu.😭😭😭

  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

W sobotę 13.03.2021 nasza psinka wpadła pod jadący samochód. W wyniku tego nieszczęśliwego wypadku doznała uszkodzenia kręgosłupa, co skutkowało paraliżem tylnych łap, nie wspominając o licznych ranach na ciele. Celem tej zbiórki jest zebranie pieniążków na zapewnienie środków higieny (pampersy), zakup drogich leków, wizyty u specjalistów, rehabilitacja oraz w razie potrzeby operacja kręgosłupa(3000zł - 5000zł). Rezonans magnetyczny kosztuje ok 1000zł. Przy tego typu urazie czas gra ogromną rolę. Im więcej go upłynie to Bruno ma coraz mniej szans na powrót do zdrowia! Nasze środki finansowe są już na wyczerpaniu... Każda wizyta u weterynarza ortopedy kosztuje od 100 do 150zł. Bardzo prosimy o Państwa pomoc!!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 78

G
Grażyna
500 zł
T
Toficzek
300 zł
B
Bobbi
200 zł
LI
Lilka i Abi
100 zł
NK
Natali Kondratiuk
100 zł
MS
Maciej Sikora
100 zł
MS
Maciej Sikora
100 zł
B
Błażej
100 zł
E
Eliasz
70 zł
S
Saba
60 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

679 713 zrzutek

i zebrali

441 241 958 zł

A ty na co dziś zbierasz?