Pomóżcie Hugo wygrać z FIP ID: rej378

Pomóżcie Hugo wygrać z FIP ID: rej378

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

9 283 zł z 25 000 zł

37%

9 283 zł

9 283 zł

z 25 000 zł

56 dni

56 dni

do końca

571

571

wspierających
37%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

 • Kochani,


  Hugo dzisiaj dostanie już 14. zastrzyk! To oznacza, że 1/6 leczenia będzie za nami dziś wieczorem! Dziękujemy za pomoc w zebraniu aż 1/4 zamierzonej kwoty, wszyscy macie wielkie serca!


  Dzisiaj jesteśmy już po wizycie u weterynarza. Niepokoi nas wątroba i nerki. Wątrobę najpewniej tak obciąża lek, który mu podajemy. Hugo ma także niedokrwistość, więc suplementujemy mu duże ilości witaminy B12, żeby pomóc mu się zregenerować. Niedokrwistość jest typowa przy jego chorobie, ale chcemy mu jak najszybciej pomóc wrócić do zdrowia.


  Hugo czuje się świetnie, dużo łobuzuje, a przy zastrzykach zaczął bardzo dokazywać. Ponadto ma ogromny apetyt, niezależnie ile karmy mu damy, od razy pochłania całą porcję w całości.


  Co więcej ZNIKNĘŁA MU CAŁA WODA Z BRZUCHA. Ta wiadomość chyba cieszy nas najmocniej i motywuje do dalszego leczenia.


  Reasumując, wszystko zmierza w dobrą stronę, a to wszystko dzięki Wam! W związku z tym prosimy o dalsze wpłaty, żeby Hugo za 10 tygodni był znowu zdrowym kociakiem!f12bdf7d9cd9751b.jpeg


  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Kochani,

u naszego kota, Hugo, wykryto dotychczas śmiertelną chorobę- FIP (zakaźne zapalenie otrzewnej). Na horyzoncie pojawiła się jednak nadzieja w postaci lekarstwa GS nowej generacji. Jedna fiolka leku kosztuje od 500 zł do nawet 1500 zł. Przy obecnej wadze Hugo taka ilość lekarstwa starczy na 2,5 dnia, a gdy zacznie znowu jeść i przybierać na wadze, ilość przyjmowanego przez kota leku trzeba będzie zwiększyć. Lek trzeba podawać przez równe 12 tygodni, tj. 84 dni, każdego dnia o tej samej porze. W innym przypadku wirus może się na to uodpornić i kotu już nie pomożemy.

Różnica cenowa wśród tych lekarstw zależy od producenta, a także stężenia leku. W tym momencie najłatwiej dostępny jest najdroższy z leków- Mutian. Obawiamy się, że nie uda nam się przeprowadzić całości leczenia lekami tańszymi z powodu ich ograniczonej dostępności na rynku.

Niestety, tej choroby nikt się nie spodziewa, nas też wzięła z zaskoczenia. Nie mamy wystarczających środków finansowych, żeby zapłacić za wszystkie dawki lekarstwa, a także opłacić weterynarza. Już pierwszego dnia diagnostyki za same badania i leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe musieliśmy zapłacić 700zł.


Hugo to ośmiomiesięczny kocurek rasy Neva Masquerade. Jest naszym członkiem rodziny i zrobimy wszystko, aby mu pomóc. Dopóki jest nadzieja, będziemy walczyć o jego życie. W końcu nie zostawia się rodziny, zwłaszcza w tak krytycznej sytuacji.


Diagnostykę choroby zaczęliśmy wczoraj (11.05.2020), wykonaliśmy wówczas niemal wszystkie niezbędne badania, na część z nich czekamy nadal na wyniki. Niestety wyniki morfologicze w połączeniu z USG i składowymi w postaci zachowania i wyglądu naszego kota wskazują jednoznacznie na FIP. Nie ma nawet pewności czy bez podjęcia natychmiastowego leczenia Hugo doczeka wyników analizy wydzieliny z jego krągłego brzuszka.

Wpłacający571

 
Dane ukryte
500 zł
MP
Marcin Puwałowski
500 zł
A
Anka i Nikos
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
AM
Anita Mielczarek
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
EO
Ewa Orman
100 zł
A
Andruczyk
100 zł
AT
Anna Temel
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze63

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

499 977 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?