id: rejshg

Zrzutka na remont domu naszego pracownika

Zrzutka na remont domu naszego pracownika

Nasi użytkownicy założyli 1 168 128 zrzutek i zebrali 1 216 207 895 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Chcieliśmy bardzo gorąco wszystkim podziękować za wsparcie z waszej strony. Postawienie dachu od nowa kosztowało dużo więcej . Ale choć w jakim stopniu mogliśmy pomóc naszemu koledze dzięki waszemu zaangażowaniu.

Tak więc jeszcze raz dziękujemy prze duże D. Oby nikogo z nas w życiu nic podobnego nie spotkało!!!Nie sądziliśmy, że kiedykolwiek skorzystamy w ten sposób z tego serwisu ale 08.11.2020 w mieszkaniu naszego pracownika wybuchł pożar. Mateusz ma 30 lat mieszka razem z rodzicami ,pracuje zarabia ale niestety nie jest w stanie jednorazowo wyłożyć większej sumy na remont.Rodzice oboję są ciężko chorzy , a w obecnych czasach dostać się na leczenie onkologiczne szpitalne graniczy z cudem. Tak, wiemy, że powinien był ubezpieczyć dom ale jak pewnie duża część z nas nie zakładała, że może ją coś takiego spotkać. Jedyny pozytyw w tej sytuacji, to to, że w pożarze nikt nie ucierpiał fizycznie, psychika to już odrębna sprawa.

W całym domu trzeba wymienić dach ponieważ się zawalił po pożarze. Do wstawienia są okna i spalonym pokoju. Część tynków odpadła podczas pożaru, cześć trzeba było usunąć. Całe mieszkanie przesiąknięte jest zapachem spalenizny i wilgocią po gaszeniu.

Nasz pracownik nie marzy o nowym domu , chcemy aby dom doprowadzić do stanu sprzed pożaru, zrobimy wszystko aby jak najszybciej mógł do niego wrócić! Wierzymy, że ludziach jest jeszcze empatia pomimo całej sytuacji jaką mamy na chwile obecną w kraju.

Dziękujemy

Więcej o pożarze pod linkiem

https://osp.pl/artykuly/10-zastepow-strazakow-gasilo-pozar-domu-w-warszawie-mieszkancy-zdolali-uciec-przed-ogniem,23121/zdjecia/glowne
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 44

E1
E1906ZW
1 700 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
AL
Aleksandra
1 000 zł
MI
Michał
500 zł
 
Dane ukryte
400 zł
TM
Tomasz Mirkowski
200 zł
PK
Piotrek
200 zł
MC
Mariusz Cuper
200 zł
BL
Krzysiek
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!