Aktualności 2

 • Akcja zbiórki na remont busa KKN trwa! Licytacja koszulki Mariusza Pawelca.

  W ramach akcji zbiórki na remont busa KKN mamy do zaproponowania licytację koszulki ikony Śląska Wrocław, prawdziwego lidera i herosa, naszego ambasadora - Mariusza Pawelca, wraz z podpisami piłkarzy grających wtedy w drużynie WKS-u. Jest to koszulka meczowa z roku 2017.

  Cały dochód z licytacji zostanie przeznaczony na wsparcie finansowe remontu busa Stowarzyszenia Klub Kibiców Niepełnosprawnych.

  Adres do strony licytacji:

  https://allegrolokalnie.pl/oferta/koszulka-mariusza-pawelca-wks-slask-2017?utm_source=notification&utm_medium=01_3-newBidding&utm_campaign=01_3-new-bidding-offer  Czytaj więcej
 • Zbiórka na remont naszego busa nabiera rozpędu. Dziękujemy za wszystkie już zrealizowane wpłaty i sygnały sympatii dla naszej akcji. Z radością przyjmujemy fakt, że włączają się do niej ludzie i instytucje.

  Paweł Lipnicki, prowadzący coraz bardziej znany profil fotografii kibicowskiej WIME dla osoby, która przekaże największą wpłatę na nasz cel ufundował 2 drukowane plakaty ikon WKS Śląska Wrocław - Mariusza Pawelca (ambasadora KKN) i Piotra Celebana. Oba plakaty oczywiście z podpisami naszych piłkarzy.

  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Wesprzyj zbiórkę na remont naszego busa i pomóż osobom z niepełnosprawnościami w procesie aktywizacji społecznej!

Nasz bus ma już 8 lat. Przez ten czas przyjechał 230 000 km. Dzięki niemu wiele osób z niepełnosprawnościami miało szansę na dotarcie w miejsca, o których nie marzyli. Nasze wymarzone auto pozwoliło na organizację ponad 250 wyjazdów dla osób z niepełnosprawnościami na imprezy sportowo-rekreacyjne. 

Przez 8 lat utrzymywaliśmy sprawność naszego samochodu z naszych zasobów, finansując jego ubezpieczenie, koszty eksploatacji i naprawy. Przyszedł jednak czas na gruntowny remont środka i naprawę poszczególnych elementów. Nie udźwigniemy tego bez Waszej pomocy!!! 

Zachęcamy do nawet minimalnych wpłat. Twoje wsparcie zapewni wielu osobom z niepełnosprawnościami godne i ciekawe życie.

Z serca dziękujemy za każdą wpłatę i udostępnienie naszej zbiórki!

Wpłacający 52

 
KLIMCIU
222 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MG
Maciej Gegotek
100 zł
PP
Paweł Parus
100 zł
MK
Małgorzata Kurkowiak
100 zł
A
Aldurien
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
S
Sylwia
100 zł
P
Piotr Czarnota
100 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

645 042 zrzutki

i zebrali

400 748 860 zł

A ty na co dziś zbierasz?