id: 56w2rj

Remont domu dla dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka

Remont domu dla dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka

Nasi użytkownicy założyli 1 014 222 zrzutki i zebrali 1 060 567 410 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzień dobry,

od 7 lat prowadzę Rodzinny Dom Dziecka i jestem samotną mamą zastępczą dla 7 dziewczynek i 5 chłopców w wieku od 1 roku do 14 lat. Dzięki Państwu, ludziom o otwartych sercach udało nam się kupić DOM. Dla dzieci i dla mnie to bardzo ważne. Dzieci mają swoje miejsce na ziemi, swój azyl. Ja zaś nie muszę się już zastanawiać, co z nimi będzie i gdzie się podzieją, kiedy dorosną.


Jednak, aby ten dom był dostosowany do ich potrzeb, trzeba go wyremontować. Sądziłam, że będę mogła kolejno remontować poszczególne pomieszczenia, zaczynając od strychu, gdzie będzie baza dla chłopców. Niestety, Pani architekt mocno skorygowała moje plany. Należy wymienić całą instalację elektryczną, grzewczą i hydrauliczną a to wiąże się z remontem całego budynku jednocześnie a tym samym dużym jednorazowym wydatkiem.


Wiara przenosi góry, mam nadzieję że i tę przeniesie, a potem nasze życie wróci na stałe tory, o czym bardzo marzymy. Dzieci potrzebują spokoju, aby uczyć się, rozwijać i iść do przodu, ja zaś chciałabym nie myśleć już o zabezpieczaniu ich bytu a codziennym, zwykłym życiu z nimi. To są dzieci, którym na starcie zabrano to, co inne dzieci na starcie dostają: poczucie bezpieczeństwa, spokój, radość z dzieciństwa. W zamian w większości dostały bagaż złych przeżyć i traum. Dom, to dla nich najważniejsze, co mogły dostać. I dostały. Pomóżcie mi proszę, aby ten dom stał się taki, o jakim od marzą. Tylko tyle i aż tyle.


Nasz adres:

96-300 Żyrardów ul. Malinowa 22

Tel. Cioci Ewy: 570520529 lub 533278386

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1367

G7
Przemysław Kołaj
50 zł
ZI
Ziemowit
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
PA
Patryk
20 zł
Bartosz żółciński
5 zł
..
....
50 zł
Marcin Żak
20 zł
KM
Krystian Markowski
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 30

 
2500 znaków