Aktualności4

 • Dziękujemy Wszystkim, którzy Nas wsparli. Zebraliśmy do dnia 30 czerwca kwotę 5817 zł !

  Zasięg naszej akcji nie był imponujący, ale nie o to nam chodziło. Zainteresowaliśmy przede wszystkim nasze lokalne środowisko, absolwentów szkoły, samorządowców z gminy i powiatu, sympatyków oraz strażaków ochotników z naszego terenu. Odzew na pomysł i zrozumienie naszych potrzeb był dla nas miłym zaskoczeniem.

  Tak będzie wyglądał proporzec, który dzięki Wam przekażemy Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej. Jego wizualizację prezentujemy poniżej.  Emblematy będą pochodną jego rewersu.

  Gwoździe wszystkich fundatorów znajdą miejsce w drzewcu proporca.  O terminie uroczystości szkolnej wszystkich naszych wspierających poinformujemy na stronie szkoły, a tych, którzy skorzystali z naszej propozycji wbicia pamiątkowego gwoździa w drzewiec sztandaru, zaprosimy osobiście. 

  Miejmy nadzieję, że „czwarta fala pandemii ” do nas nie dotrze i bez przeszkód dopełnimy dzieła, które zaplanowaliśmy na rok szkolny 2021/2022.

  Nasza zrzutka wprawdzie już się zakończyła…, ale jeszcze nie została zamknięta. To oznacza, że do 9 lipca można jeszcze nas wspierać, do czego gorąco zachęcamy.

   

                                                  Ze strażackim pozdrowieniem

            

                                                                 Zarząd OSP 

                                        przy Zespole Szkół im. Władysława Tatarkiewicza

                                                         w Radoryżu Smolanym

  c5bc9ed75b174acc.png

  Czytaj więcej
 • Podajemy Nasz indywidualny nr konta do wpłat przelewem zwykłym np. w Banku Spółdzielczym w Krzywdzie lub w innych bankach działających w naszym powiecie:

  95 1750 1312 6887 0255 2104 1877„Jedyni tacy w Polsce strażacy proszą o pomoc”

  Ochotnicza Straż Pożarna przy Zespole Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym;

  Radoryż Smolany 8C; 21-470 Krzywda; powiat Łukowski;województwo Lubelskie.

  Bardzo dziękujemy wszystkim naszym dotychczasowym Dobrodziejom za wpłaty.

  Czytaj więcej
 • y57118e94ae810e7.png


  W dniu patrona wszystkich strażaków  Św. Floriana

   Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej przy Zespole Szkół im. Władysława Tatarkiewicza składa życzenia pomyślności swoim członkom, uczniom z klas pożarniczych, sympatykom i wspierającym nas darczyńcom oraz strażakom ochotnikom z gminy Krzywda. Życzenia kierujemy też do strażaków Państwowej Straży Pożarnej i wszystkich strażaków ochotniczych straży pożarnych w całej Polsce.

   

  Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej

  Przy Zespole Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym;

  gm.Krzywda;pow.łukowski;woj.lubelskie


  Czytaj więcej
 • Wójt Gminy Krzywda Pan Krzysztof Warda, Komendant Gminny OSP Pan Rafał Kot oraz strażacy z osp Drożdżak, Fiukówka, Gołe Łazy, Krzywda, Okrzeja, Podosie, Radoryż Kościelny, Wola Okrzejska >POMAGAJĄ > https://zrzutka.pl/z/jedynitacy. Dziękujemy i czekamy na Wasze "wrzutki".

  vd97b3d77db1c45a.jpeg

  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Ochotnicza Straż Pożarna przy Zespole Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym została założona w 2020 roku. Inicjatywa nauczyciela edukacji pożarniczej, życzliwość i akceptacja dla pomysłu ze strony dyrekcji szkoły oraz wsparcie Rady Pedagogicznej spowodowały, że od 9 lipca 2020 roku jesteśmy stowarzyszeniem zarejestrowanym w Krajowym Rejestrze Sądowym pod nr 0000849258. Jesteśmy jedyną taką samodzielną osp w Polsce utworzoną przy szkole ponadpodstawowej. Chcemy stworzyć naszym uczennicom i uczniom realizującym Program edukacji pożarniczej, policyjnej i wojskowej możliwość uczestniczenia w szkoleniach organizowanych przez Państwową Straż Pożarną. Naszym celem i marzeniem jest w niedalekiej przyszłości utworzenia szkolnej bazy dydaktycznej. Teraz jednak chcemy zakupić proporzec dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej i emblematy identyfikacyjne. Mamy na to pomysł i już wstępny projekt, który jeden z naszych uczniów stworzył we własnym zakresie. Aby nasze marzenia stały się rzeczywistością, musimy Was prosić o wsparcie - wsparcie finansowe. Chcemy być rozpoznawalni w naszym lokalnym środowisku, a może nawet w całej Polsce. Sami nie potrafimy zebrać wystarczającej ilości pieniędzy, nie możemy działać  aktywnie, gdyż jesteśmy ograniczeni pandemią. Dlatego prosimy Was o pomoc w formie darowizn pieniężnych. Darczyńcy, którzy wesprą naszą Zrzutkę kwotą co najmniej 200 zł zostaną wyróżnieni pamiątkowym gwoździem w drzewcu proporca lub w okolicznościowej tablicy. 


Z góry dziękujemy za Wasze dobre słowo do swoich bliskich i znajomych za linki rozsyłane o naszej sprawie i za wszelkie wpłaty na nasze potrzeby.


Ze strażackim pozdrowieniem – młodzież szkolna i nauczyciele - członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej przy Zespole Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 38

LM
Leszek Misiak, Marek Lubański KPP Łuków
200 zł
TM
Tomasz Majewski , Paweł Wysokiński KP PSP ŁUKÓW
200 zł
JK
Janusz Kozioł
200 zł
KW
Krzysztof Warda
500 zł
PJ
P.H.U. Józef Strzyżewski
200 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
400 zł
OR
OSP Radoryż Kościelny
200 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
214 zł
Zobacz więcej

Nagrody

Wpłać 200 zł i więcej
Gwóźdź pamiątkowy

Darczyńcy, którzy wesprą naszą Zrzutkę kwotą co najmniej 200 zł zostaną wyróżnieni pamiątkowym gwoździem w drzewcu proporca lub w okolicznościowej tablicy.

rozwiń

wybrano 13 razy

przewidywana dostawa: 31 października, 2021

Nasi użytkownicy założyli

743 425 zrzutek

i zebrali

528 219 303 zł

A ty na co dziś zbierasz?