id: res4r9

„Jedyni tacy w Polsce strażacy proszą o pomoc”

„Jedyni tacy w Polsce strażacy proszą o pomoc”

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
5 817 zł 
z 5 000
116%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka ma 1 nagrodę / ofertę!
Zobacz i wybierz jedną z nich

Nasi użytkownicy założyli 917 129 zrzutek i zebrali 885 233 242 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności4

 • Dziękujemy Wszystkim, którzy Nas wsparli. Zebraliśmy do dnia 30 czerwca kwotę 5817 zł !

  Zasięg naszej akcji nie był imponujący, ale nie o to nam chodziło. Zainteresowaliśmy przede wszystkim nasze lokalne środowisko, absolwentów szkoły, samorządowców z gminy i powiatu, sympatyków oraz strażaków ochotników z naszego terenu. Odzew na pomysł i zrozumienie naszych potrzeb był dla nas miłym zaskoczeniem.

  Tak będzie wyglądał proporzec, który dzięki Wam przekażemy Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej. Jego wizualizację prezentujemy poniżej.  Emblematy będą pochodną jego rewersu.

  Gwoździe wszystkich fundatorów znajdą miejsce w drzewcu proporca.  O terminie uroczystości szkolnej wszystkich naszych wspierających poinformujemy na stronie szkoły, a tych, którzy skorzystali z naszej propozycji wbicia pamiątkowego gwoździa w drzewiec sztandaru, zaprosimy osobiście. 

  Miejmy nadzieję, że „czwarta fala pandemii ” do nas nie dotrze i bez przeszkód dopełnimy dzieła, które zaplanowaliśmy na rok szkolny 2021/2022.

  Nasza zrzutka wprawdzie już się zakończyła…, ale jeszcze nie została zamknięta. To oznacza, że do 9 lipca można jeszcze nas wspierać, do czego gorąco zachęcamy.

   

                                                  Ze strażackim pozdrowieniem

            

                                                                 Zarząd OSP 

                                        przy Zespole Szkół im. Władysława Tatarkiewicza

                                                         w Radoryżu Smolanym

  c5bc9ed75b174acc.png

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Ochotnicza Straż Pożarna przy Zespole Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym została założona w 2020 roku. Inicjatywa nauczyciela edukacji pożarniczej, życzliwość i akceptacja dla pomysłu ze strony dyrekcji szkoły oraz wsparcie Rady Pedagogicznej spowodowały, że od 9 lipca 2020 roku jesteśmy stowarzyszeniem zarejestrowanym w Krajowym Rejestrze Sądowym pod nr 0000849258. Jesteśmy jedyną taką samodzielną osp w Polsce utworzoną przy szkole ponadpodstawowej. Chcemy stworzyć naszym uczennicom i uczniom realizującym Program edukacji pożarniczej, policyjnej i wojskowej możliwość uczestniczenia w szkoleniach organizowanych przez Państwową Straż Pożarną. Naszym celem i marzeniem jest w niedalekiej przyszłości utworzenia szkolnej bazy dydaktycznej. Teraz jednak chcemy zakupić proporzec dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej i emblematy identyfikacyjne. Mamy na to pomysł i już wstępny projekt, który jeden z naszych uczniów stworzył we własnym zakresie. Aby nasze marzenia stały się rzeczywistością, musimy Was prosić o wsparcie - wsparcie finansowe. Chcemy być rozpoznawalni w naszym lokalnym środowisku, a może nawet w całej Polsce. Sami nie potrafimy zebrać wystarczającej ilości pieniędzy, nie możemy działać  aktywnie, gdyż jesteśmy ograniczeni pandemią. Dlatego prosimy Was o pomoc w formie darowizn pieniężnych. Darczyńcy, którzy wesprą naszą Zrzutkę kwotą co najmniej 200 zł zostaną wyróżnieni pamiątkowym gwoździem w drzewcu proporca lub w okolicznościowej tablicy. 


Z góry dziękujemy za Wasze dobre słowo do swoich bliskich i znajomych za linki rozsyłane o naszej sprawie i za wszelkie wpłaty na nasze potrzeby.


Ze strażackim pozdrowieniem – młodzież szkolna i nauczyciele - członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej przy Zespole Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 1 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Ta zrzutka nie ma jeszcze żadnych ofert/nagród.

Wpłaty 38

preloader