Pomoc dzieciom i rodzinom w kryzysie. Stwórzmy świat przyjazny dziecku! ID: res4we

Pomoc dzieciom i rodzinom w kryzysie. Stwórzmy świat przyjazny dziecku! ID: res4we

1 040 zł z 30 000 zł

3%

1 040 zł

1 040 zł

z 30 000 zł

1 dzień

1 dzień

do końca

8

8

wspierających
3%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 2

Opis zrzutki

Drodzy, działamy od 1981 roku. Jesteśmy ogólnopolską organizacją pożytku publicznego, która działa na rzecz dzieci i ich rodzin. Codziennie pomagamy oferując bezpłatną pomoc pedagogiczną, prawną, psychologiczną i mediacyjną.Prowadzimy zbiórki publiczne, aukcje z Gwiazdami, kampanie społeczne, strategiczne projekty, takie jak Konkurs Świat przyjazny dziecku ( konkurs ma już 18 lat!).

Szczególnie teraz, w trakcie pandemii, wzrosło zapotrzebowanie na naszą pomoc. Działamy cały czas- przenieśliśmy nasze działania online,prowadzimy diagnozy, terapie, porady. Już wiemy, że lista oczekujących naszej pomocy jest bardzo długa, a przecież musimy mieć na to środki finansowe. Dlatego cały czas bardzo intensywnie współpracujemy z instytucjami, z firmami, z mediami i Artystami. I cały czas powstają nowe projekty, kampanie, akcje, takie jak najnowsze akcje majowo- czerwcowe. Za nami "Kawa z Gwiazdą w szczytnym celu"- zakończyły się z sukcesem aukcje internetowe.

Za nami czerwcowy: koncert online Stwórzmy Świat przyjazny dziecku( ale wciąż jest dostęny online i udostępniany) a przed nami...spektakl Król Maciuś Pierwszy, zrealizowanydzięki Teatrowi Polskiemu i Fundacji Kultury i Sztuki "Taki jestem". Czekamy na wpłaty Państwa.

Sprawmy,abyśmy mogli pomóc jeszcze większej liczbie osób!

Stwórzmy razem świat przyjazny dziecku. Wiemy, jak to zrobić. Liczymy na Państwa pomoc!


Przedstawiamy materiały, filmiki zapowiadające spektakl, materiał o naszych kampaniach. Zapraszamy na www.kopd.pl i na profile KOPD w social mediach.

Dziękujemy! To dzięki Wam możemy działać.


Wpłacający8

WE
Wróbel Elżbieta
500 zł
PT
Piotr Tomczyk
200 zł
B
Brzózka
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
E
elakardas
50 zł
K
Kasia Sołtan
50 zł
JW
Joanna WW
50 zł
KK
Klaudia Kowalczyk
40 zł

Komentarze5

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

575 065 zrzutek

i zebrali

314 826 250 zł


A ty na co dziś zbierasz?