id: resuyr

Turnusy rehabilitacyjne dla Werki

Turnusy rehabilitacyjne dla Werki

Nasi użytkownicy założyli 1 016 670 zrzutek i zebrali 1 065 405 072 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Od 2 do 10 lipca b.r. będę z Werką na turnusie rehabilitacyjnym rozwoju mowy w Rozewiu.

W tym samym czasie Maciek z Mają i z Karolem wyruszają na II etap Rajdu Rowerowego Za Życiem wzdłuż granic dookoła Polski. W zeszłym roku, w czasie turnusu rehabilitacyjnego Werki, przejechali wybrzeże od Świnoujścia do Gdańska.W tym roku startują z Gdańska, przez Krynicę Morską, Piaski, Tolkmicko, Frombork, Pieniężno, Bartoszyce, Węgorzewo, Wigry i Augustów chcą dotrzeć do Białegostoku (łącznie ok. 700 km).

Relacjami z turnusu rehabilitacyjnego i z Rajdu Rowerowego będziemy dzielić się na facebooku i na instagramie - @sowelovewerka - TAK WIĘC KOCHAMY.


Pojawienie się dziecka niepełnosprawnego w rodzinie wcale nie musi oznaczać wycofania rodziny z życia społecznego czy stygmatyzacji, a jedynie zaprasza do zaangażowania na nowych, wcześniej nieznanych polach. Chcemy wpływać na poszerzanie świadomości w społeczeństwie o należytym, naturalnym miejscu dla osób z zespołem Downa i dla wszystkich osób z niepełnosprawnościami oraz  dzielić się naszą postawą za życiem. Każde życie pochodzi od Boga i jest równie cenne.


Duchowym Patronem Rajdu Za Życiem jest bł. Ks. Stefan Wyszyński, Obrońca życia. Modlimy się o odkrycie w sumieniach świętości życia i powrót do wartości Ślubów Jasnogórskich oraz za wszystkie osoby, które otrzymują trudną diagnozę prenatalną o podejrzeniu niepełnosprawności swojego dziecka, za wszystkie dzieci poczęte - o dar narodzin i miłość rodziców. Prosimy też w intencji wszystkich małżeństw pragnących portomstwa.


Rajd Rowerowy Za Życiem swoim patronatem honorowym objął nasz Biskup Ordynariusz Diecezji Włocławskiej, ks. Krzysztof Wętkowski, moderator Ruchu Światło-Życie ks. Marek Sędek oraz Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka.

Patronatem medialnym wydarzenie objął Tygodnik Katolicki NIEDZIELA.
Weronika wymaga stałej rehabilitacji (logopedii i fizjoterapii) w domu i w przedszkolu integracyjnym.

Werka we wrześniu skończy 5 lat. Na razie mówi pojedyńcze słowa i sylaby.

Poza systematyczną rehabilitacją w ciągu roku w wakacje uczestniczy w turnusie rehabilitacyjnym wspierającym rozwój mowy.

Będziemy wdzięczni za każde wsparcie dowolną kwotą i pomoc w zebraniu środków na pokrycie turnusów rehabilitacyjnych w przyszłym roku.

Z całego serca DZIĘKUJEMY!


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 69

WL
Wioletta L.
 
Dane ukryte
100 zł
HO
Henryk z Torunia
500 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AS
Anna Synoradzka
KK
Katarzyna Klimek
ukryta
JL
Anonim
100 zł
GJ
Grzegorz
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Niech Serka dobrze się chowa, a Rodzina kontynuuje swoje wspaniałe dzieło!

  10 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Jesteście wspaniali!!! Niech Bóg Wam błogosławi !!!

  50 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Życzymy owocnego czasu dla Werki:)

  ukryta