id: rffc74

Strażak potrzebuje pomocy. Zbieramy na operacje i powrót do zdrowia Sebastiana.

Strażak potrzebuje pomocy. Zbieramy na operacje i powrót do zdrowia Sebastiana.

Nasi użytkownicy założyli 1 190 088 zrzutek i zebrali 1 254 426 577 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Strażak potrzebuje pomocy. Sebastian po wypadku przebywa w ciężkim stanie w szpitalu. Zbieramy środki finansowe na operację, transport do Polski i potrzebną rehabilitację.

 

 

qTcysOMMKYGuSqE1.pngSebastian Lewicki jest zawodowym strażakiem w Komendzie Miejskiej PSP we Wrocławiu, Strażakiem OSP Rzeplin i Komendantem Gminnym Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Żórawinie. Jeszcze do niedawna na co dzień pomagał innym, dzisiaj z kolei sam potrzebuje pomocy.

 

Spontaniczny rodzinny zimowy wyjazd zamienił nasze życie w koszmar… Nigdy nie spodziewaliśmy się, że będziemy musieli się mierzyć z takimi przeciwnościami losu…, że wypadek na stoku saneczkowym po czeskiej stronie Karkonoszy odbierze zdrowie i sprawność Tacie, Mężowi, Synowi, Bratu i Strażakowi, który zawsze służył potrzebującym - teraz sam potrzebuje pomocy.

 

W dniu 20.01.2024 r. Sebastian podczas zjazdu na sankach wypadł z trasy i z dużą siłą uderzył głową w drzewo. Po przetransportowaniu helikopterem do szpitala okazało się, że w wyniku wypadku doszło do izolowanego urazu czaszkowo – mózgowego, krwawienia zewnątrzoponowego, złamania podstawy czaszki, kości czołowej, kości jarzmowych, kości nosa, a także uszkodzenia zębów. Uderzenie było tak mocne, że doszło do stłuczenia i wylewu krwi do mózgu. Aktualnie Sebastian- nasz kochany Tato, Mąż, Syn, Brat i Przyjaciel przebywa w szpitalu w Czechach. Sebastian nie oddycha samodzielnie, jest wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej i oczekuje na bardzo skomplikowaną operację. Częścią tej operacji musi być rekonstrukcja kości twarzy, lecz niestety ani NFZ, ani prywatne ubezpieczenie nie refundują tej części zabiegu.

 

Już wiemy, że koszty, które będą musiały być poniesione przez rodzinę będą ogromne. Aktualnie konieczne jest sfinansowanie niezbędnej operacji, a następnie bezpiecznego transportu do Polski. Na dalszym etapie niezbędna będzie kosztowna i trudna rehabilitacja pozwalająca wrócić Sebastianowi jak najszybciej do normalności.

 

Cała Rodzina i Przyjaciele zwracamy się do Was - ludzi dobrej woli i ogromnego serca o wsparcie zbiórki na leczenie. Liczymy, że Wasze pomoc pozwoli Sebastianowi wrócić do zdrowia, a przede wszystkich do żony i małych córeczek, które tak bardzo na niego czekają.

 xS4FjEhfsiJprgLB.png

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3379

preloader

Komentarze 34

 
2500 znaków