id: rgnzhm

Daj uśmiech, otrzymaj uśmiech! Dajmy nadzieje i uśmiech rodzinie z Wielkopolski ! :)

Daj uśmiech, otrzymaj uśmiech! Dajmy nadzieje i uśmiech rodzinie z Wielkopolski ! :)

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 067 331 zrzutek i zebrali 1 163 271 900 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


CZEŚĆ!

Poznaj MÓJ POMYSŁ NA TO, JAK POMÓC INNYM

rgnzhm-17bdecea.png

Mam na imię Janusz i w ubiegłe wakacje przejechałem ponad 3 tysiące kilometrów rowerem. Po co? By zebrać pieniądze na szczytny cel – Szlachetną Paczkę.


Co było celem mojej wyprawy?

Przede wszystkim zebranie co najmniej tyle pieniędzy, ile pokonałem kilometrów – całą kwotę przeznaczyłem na pomoc 3 potrzebującym rodziną w ramach XIX edycji Szlachetnej Paczki. Cel osiągnąłem cel osiągnąłem na 120%) i obdarowałem trzy rodziny łącznie 20 kartonami z żywnością, chemią, wyposażeniem mieszkania (kołdry poduszki, pościele) oraz pralką i odkurzaczem.

Ok, no ale jaki był przebieg wyprawy?

Dotarłem rowerem lub pieszo do wszystkich najdalej wysuniętych geograficznie miejsc Polski – na północy, południu, wschodzie, zachodzie. Odwiedziłem geograficzny środek Polski, największą depresję oraz wszedłem na najwyższy szczyt naszego kraju.

yf67ea5ef133738c.jpeg


Patronat nad wyprawą objęli:

rgnzhm-173982c1.png

rgnzhm-0bc788f2.png

W tym roku wyruszam w kolejną wyprawę!

Myślą przewodnią tegorocznej wyprawy jest pokonanie na rowerze dystansu minimum 2500 kilometrów na 25 urodziny. Wybór trasy jest nie przypadkowy, ponieważ jest ono rozwinięciem projektu JMV-POLSKA NAJ - chcę pokonać trasę tym razem śladem Najdłuższej rzeki Polski - Wisły oraz Najdłuższej drogi krajowej nr 8 w szczytnym celu.


Długa i skomplikowana trasa, która nie tylko będzie liczyła wiele kilometrów, ale również pokazywała bogactwo architektoniczne i piękno naszego kraju.


Tym razem zbieram dla 5-osobowej rodziny z Wielkopolski, której nie oszczędził los - samotnie wychowująca dzieci matka walczy z chorobami nowotworowymi.


image

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 109

preloader

Komentarze 8

 
2500 znaków