id: rgsh3x

Team Bustowski - zrzutka cykliczna na bieżącą działalność dla dobra nas wszystkich!

Team Bustowski - zrzutka cykliczna na bieżącą działalność dla dobra nas wszystkich!

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.

Opis zrzutkiCodzienne działania związane z walką głównie o zdrową żywność wiążą się ze znacznymi wydatkami na które w największej części składają się:

Paliwo - Działalność Team Bustowski to nie tylko to, co widać na materiałach filmowych. Przejeżdżamy codziennie kilkoma samochodami mnóstwo kilometrów w sprawach związanych z toczącą się walką.


Materiały Reklamowe - ulotki,banery, oklejanie aut, kamizelki, identyfikatory i wiele innych materiałów na zakup których niestety są potrzebne pieniądze. Niedługo będzie można nas wesprzeć dokonując zakupów w naszym sklepie.


Adwokaci, porady prawne - aktualnie w sądach toczy się kilka ważnych procesów. Każdy z nich wymaga pomocy adwokatów i radców prawnych. Nie są to małe kwoty - bez Twojej pomocy nie poradzimy sobie sami.


Poczta, ksero, papier - W codziennej pracy niemal każdego dnia wysyłane są listy polecone z pismami, wnioskami, zapytaniami, przesyłki kurierskie. Zadrukowujemy duże ilości papieru, zużywamy wiele tonerów do drukarek - to również kosztuje, a dotyczy nie tylko Bustowskiego, a nas wszystkich. Bardzo prosimy o wsparcie.

pc7abb002363123c.jpegJest nam bardzo trudno prosić o pomoc finansową. Każda z osób która jest zaangażowana w codzienne działania dokłada swoją "cegiełkę". Za czas spędzony podczas spotkań organizacyjnych, protestów, przygotowywania pism, planowania i organizacji nikt nam nie płaci. Walczymy dla dobra nas wszystkich poświęcając każdego dnia nasz cenny czas który moglibyśmy spędzić z bliskimi. Dziękujemy tym którzy to rozumieją i doceniają naszą pracę. Dziękujemy za każdą wpłatę!


Mamy nadzieję, że doczekamy dnia w którym nasze starania spowodują, że nasze dzieci będą żyły w normalnej, wolnej od schemizowanej żywności Polsce zarządzanej przez Polaków z krwi i kości!


Team Bustowski

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)

Lokalizacja

Jelenia Góra, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 446

preloader

Komentarze 28

 
2500 znaków
 • Wojtek

  Dziękuję za walkę w naszej wspólnej sprawie

  32 zł
 • EK
  Edyta Kaczko

  Dziękujemy za Twoją działalność ❤️

  30 zł
 • J
  Jimix

  Filmy na Youtube z Hubertem Czerniakiem, Stowarzyszeniem Nauczycieli i Lekarzy Niezależnych znikają z powodu cenzury. Wrzućcie to może na banbye lub vimeo

  70 zł
 • MK
  Marcin Kwiatoń

  10zł na pierwszy w polsce sklep wolny od chemii,spróbujmy to zrobić razem z produktami polskimi od polskich rolników żeby ludzie wiedzieli co kupują i jedzą skąd to pochodzi żeby była świadomość
  10zł naturalnie na walke z systemem który nas niszczy,choć to ważne to jest potrzeba działać i w tym temacie
  Pomysł to 5procent sukcesu a sposób się znajdzie zawsze kiedyś zadzwonie na audycje live.Dzięki za prace,razem pewnie zrobimy więcej a kasa to nie wszystko.Jesteśmy polakami połączmy siły

  20 zł
 • VK
  Vika

  Jesteśmy z Wami! 💪🏻

  50 zł