id: rgsh3x

Team Bustowski - zrzutka cykliczna na bieżącą działalność dla dobra nas wszystkich!

Team Bustowski - zrzutka cykliczna na bieżącą działalność dla dobra nas wszystkich!

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.

Opis zrzutkiCodzienne działania związane z walką głównie o zdrową żywność wiążą się ze znacznymi wydatkami na które w największej części składają się:

Paliwo - Działalność Team Bustowski to nie tylko to, co widać na materiałach filmowych. Przejeżdżamy codziennie kilkoma samochodami mnóstwo kilometrów w sprawach związanych z toczącą się walką.


Materiały Reklamowe - ulotki,banery, oklejanie aut, kamizelki, identyfikatory i wiele innych materiałów na zakup których niestety są potrzebne pieniądze. Niedługo będzie można nas wesprzeć dokonując zakupów w naszym sklepie.


Adwokaci, porady prawne - aktualnie w sądach toczy się kilka ważnych procesów. Każdy z nich wymaga pomocy adwokatów i radców prawnych. Nie są to małe kwoty - bez Twojej pomocy nie poradzimy sobie sami.


Poczta, ksero, papier - W codziennej pracy niemal każdego dnia wysyłane są listy polecone z pismami, wnioskami, zapytaniami, przesyłki kurierskie. Zadrukowujemy duże ilości papieru, zużywamy wiele tonerów do drukarek - to również kosztuje, a dotyczy nie tylko Bustowskiego, a nas wszystkich. Bardzo prosimy o wsparcie.

pc7abb002363123c.jpegJest nam bardzo trudno prosić o pomoc finansową. Każda z osób która jest zaangażowana w codzienne działania dokłada swoją "cegiełkę". Za czas spędzony podczas spotkań organizacyjnych, protestów, przygotowywania pism, planowania i organizacji nikt nam nie płaci. Walczymy dla dobra nas wszystkich poświęcając każdego dnia nasz cenny czas który moglibyśmy spędzić z bliskimi. Dziękujemy tym którzy to rozumieją i doceniają naszą pracę. Dziękujemy za każdą wpłatę!


Mamy nadzieję, że doczekamy dnia w którym nasze starania spowodują, że nasze dzieci będą żyły w normalnej, wolnej od schemizowanej żywności Polsce zarządzanej przez Polaków z krwi i kości!


Team Bustowski

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)

Lokalizacja

Jelenia Góra, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 446

 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
RJ
ROBERT J
600 zł
MG
Małgosia
500 zł
MG
Miroslaw Gaslawski
500 zł
AR
Agnieszka R
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 28

 
2500 znaków
 • Wojtek

  Dziękuję za walkę w naszej wspólnej sprawie

  32 zł
 • EK
  Edyta Kaczko

  Dziękujemy za Twoją działalność ❤️

  30 zł
 • J
  Jimix

  Filmy na Youtube z Hubertem Czerniakiem, Stowarzyszeniem Nauczycieli i Lekarzy Niezależnych znikają z powodu cenzury. Wrzućcie to może na banbye lub vimeo

  70 zł
 • MK
  Marcin Kwiatoń

  10zł na pierwszy w polsce sklep wolny od chemii,spróbujmy to zrobić razem z produktami polskimi od polskich rolników żeby ludzie wiedzieli co kupują i jedzą skąd to pochodzi żeby była świadomość
  10zł naturalnie na walke z systemem który nas niszczy,choć to ważne to jest potrzeba działać i w tym temacie
  Pomysł to 5procent sukcesu a sposób się znajdzie zawsze kiedyś zadzwonie na audycje live.Dzięki za prace,razem pewnie zrobimy więcej a kasa to nie wszystko.Jesteśmy polakami połączmy siły

  20 zł
 • VK
  Vika

  Jesteśmy z Wami! 💪🏻

  50 zł