id: rgvrm3

Leczenie i pobyt Kacperka za granicą

Leczenie i pobyt Kacperka za granicą

20 222 zł 
łącznie
zakończona 31.01.2018r
241 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Kacperek urodził się z wrodzona wada serca. TAPVR. Całkowity nieprawidłowy spływ żył płucnych. W Polsce przeszedł trzy operacje. Jednak jego stan nie był dobry. Zdecydowaliśmy się podjąć leczenia w Rzymie w Bambino Gesu. Kacperek przeszedł cewnikowanie i operacje serca. Udało się zrobić lekarzom to co chcieli. Niestety po niecałym miesiącu lewa żyła zamknęła się przez co lewe płuco przestało pełnić swoją funkcję. Utworzono kieszonkę na rozrusznik w razie gdyby dziecko wymagało tego urządzenia. Kacperek po operacjach miał za niskie bicie serduszka. Poradził sobie z tym ale dla bezpieczeństwa utworzono mu takie miejsce. Musimy zostać w Rzymie. Lekarze muszą rozwiązać problem. Wierzymy że uda uratować się płucko. Lek który obecnie dostaje Kacperek ma mu pomóc w walce z zwężeniem się żył. Po kuracji planowane jest cewnikowanie a jeśli stan będzie zły nawet operacja. Wszystko w rękach Boga. Wierzymy że wszystko się uda. Chcemy aby Kacperek miał rodzinę przy sobie i zbierał siły dlatego potrzebujemy waszej pomocy. Dziękujemy za każdy gest.

Dziękuję wszystkim za wpłaty na moje konto. Pomoc bardzo się przyda. Wraz z mamusia jestem tu od października. Zaraz zrobiono mi cewnikowanie. Następnie była operacja. Niestety żyły po miesiącu dały po sobie znać. Lekarze teraz zrobia wszystko aby mógł z tym funkcjonować i będą ratować prawą stronę. Pobyt tutaj zapowiada się dłuższy niz planowaliśmy. Wynajmujemy pokój kuchnie i łazienkę aby móc się zatrzymać. Co tydzień mamy wizytę która trzeba opłacić. Nie mamy tu transportu a autobusem nie mogę jeździć nie z wygody tylko poprzez to abym nie łapal żadnych infekcji bo są dla mnie niebezpieczne,dlatego mamusia musi wynajmować transport. Wymagam wielu suplementów i leków. Z moim apetytem to też jest różnie. Chodzimy tu prywatnie do pediatry jak mi coś dolega. Do tej pory już trzy infekcje złapałem i też mnie to osłabiło. Jak wrócę do Polski będę musiał korzystać z rehabilitacji bo moja klatka zapada się i żeby po raz kolejny nie otwierać trzeba ją ćwiczyć. Tak w skrócie opisałem moja historie. Dziękuję dziękuję i jeszcze raz dziękuję..... Kacper

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 241

preloader

Komentarze 13

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

894 166 zrzutek

i zebrali

837 721 221 zł

A ty na co dziś zbierasz?