Bądź #tarcza dla TUTORnaASAP i pomóż nam normalnie funkcjonować i dalej uczyć angielskiego! ID: rh337d

Bądź #tarcza dla TUTORnaASAP i pomóż nam normalnie funkcjonować i dalej uczyć angielskiego! ID: rh337d

41 zł z 8 000 zł

0%

41 zł

41 zł

z 8 000 zł

14 dni

14 dni

do końca

2

2

wspierających
0%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Niektórzy mieli styczność z działalnością TUTORnaASAP bezpośrednio w trakcie zajęć, inni czerpali informację ze strony www lub fb. Fakt jest jednak taki, iż nieustannie się rozwijamy, aby móc dawać coraz większą wartość naszym słuchaczom, na jaką zasługują. Chcąc tworzyć system oraz infrastrukturę na miarę EDUKACJI JĘZYKOWEJ 2.0. z miesiąca na miesiąc podejmujemy również dodatkowe inwestycje finansowe mające na celu polepszenie komfortu pracy lektorów, lepszą ofertę oraz ilość materiałów dla słuchaczy, multimedialne narzędzia, z których mogą korzystać. Dodatkowo aktualnie jesteśmy na etapie wdrażania nowego systemu e-learningowego dopełniającego rzeczywiste zajęcia w sposób spersonalizowany. Co więcej, aby poprawić komfort pracy słuchaczy, i stworzyć więcej przestrzeni dla regularnych pracowników, przenieśliśmy się do innego, miejsca, spełniającego wizję przyjaznej Multimedialnej Szkoły Językowej, skierowanej do nauki języka angielskiego GENERAL/ BUSINESS/ LEGAL dla osób dorosłych i starszej młodzieży.


Wszystko szło świetnie, słuchacze byli zadowoleni, jednocześnie dążyłem w perspektywie kolejnego półrocza do podniesienia pensji dla pracowników. Ponieważ wychodzę z założenia, że zawsze należy się pełen szacunek i godna zapłata za dobrze wykonaną pracę!


Jednak...


Jak każda firma, z miesiąca na miesiąc wydatki rosły, aczkolwiek rozwój firmy zapewniał pokrycie kosztów i było to w miarę możliwe do kontrolowania. Lecz.. pod koniec 2019r. nosząc się z zamiarem zmiany siedziby i finalne zapewnienie wszystkim zainteresowanym osobom swojego własnego lingwistycznego kąta, zdecydowaliśmy po lutym o przeprowadzce i urządzeniu tego kąta oraz podpisanie umowy najmu. :).


Niestety, koronawirus przyszedł do Polski nade agresywnie i mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników oraz słuchaczy zdecydowaliśmy wspólnie o zawieszeniu wielu z kursów na czas nieokreślony. Nie chcemy robić żadnych problemów naszym klientom z tego tytułu bo każdy zna sytuację gospodarczą aktualnie.. Jednak wiążę się to z jednoczesnym spadkiem ilości klientów, co powoduje tworzenie się długów. Dwie rzeczy: jedna świetna, lecz generująca koszt oraz druga fatalna, wiążąca nam ręce.


Nie chcemy prosić, lecz wiemy, że jest to słuszne jeżeli my chcemy dalej pomagać i móc uczyć nasz naród oraz wysokiej klasy zawodowców. Naszą prośbę potęguję również fakt, iż zakres pomocy z #tarcza antykryzysowa jest kroplom w morzu i na wiele programów nasza firma się po prostu nie łapie niestety..


Dziękuję bardzo za ten szczery gest!

Marcin


PS: Każda z osób, która dołoży swoją cegiełkę może liczyć na odpowiedni Voucher językowy w ramach podziękowania. :)

Wpłacający2

 
Dane ukryte
40 zł
T
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 25 zł i więcej

Voucher językowy

Voucher językowy

Zaproszenie na zajęcia językowe o wartości 50pln.

(pozostało 60 z 60)

przewidywana dostawa: 15 czerwca, 2020

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

497 042 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?