id: rh626e

Zakup hybrydowego wózka na działania poprawiające dostępność

Zakup hybrydowego wózka na działania poprawiające dostępność

Nasi użytkownicy założyli 1 016 589 zrzutek i zebrali 1 065 204 057 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Czym jest wózek hybrydowy? Łączy on w sobie cechy zwykłego wózka manualnego i wózka elektrycznego. Jego zaletą jest to, że jest lekki (tylko 30 kg) – łatwo go złożyć i transportować. Poza tym jest zwrotny, sprawdzi się więc w każdej przestrzeni. Jednocześnie jest wyposażony w panel sterujący, który obsługiwany jest także przez aplikację w iPhonie. Może z niego korzystać nawet osoba o znacznie ograniczonej sprawności i samodzielnie przejechać około 30 km. Inwalidzki wózek hybrydowy jest więc nowoczesnym rozwiązaniem, które znacznie poprawia komfort życia osób z niepełnosprawnościami.


  Jeżeli ktoś z Was korzysta już z takiego wózka to zachęcamy do podzielenia się swoimi doświadczeniami.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

5suH1YV89RjhjSqf.png

Jako Fundacja, składająca się z osób z niepełnosprawnościami, stawiamy na szeroko rozumianą dostępność, poszukując rozwiązań i narzędzi do pokonywania barier, np. architektonicznych. Wózek, na który zbieramy darowizny jest jednym z nich.


Dlaczego to robimy?

Ponieważ nasza działalność opiera się na praktyce, nie teorii. Wózek hybrydowy pomoże nam w efektywniejszej ocenie audytów architektonicznych, które przeprowadzamy w budynkach instytucji publicznych. Pomoże on także wskazać największe bariery wraz z zaleceniami ich rozwiązania. Czy jego konstrukcja i funkcjonalność stworzona z wykorzystaniem nowoczesnej technologii, będzie także remedium dla naszych podopiecznych? Tego właśnie chcemy się dowiedzieć. Twoja darowizna będzie niezbędna.


Co go wyróżnia?

Przede wszystkim wspominana powyżej nowoczesna technologia, tj.: tytanowa rama, zaledwie 30 kg wagi (zwykły wózek elektryczny waży 120 kg!), 30 km zasięgu, sterowanie za pomocą aplikacji na iPhonie itd. Jednym słowem to Tesla mobilności dla osób z niepełnosprawnością!

68wXsnaaG4QvtIN2.png


Więcej o nas

Tworzymy organizację pozarządową, której statutowym i nadrzędnym celem jest promocja oraz wdrażanie szeroko rozumianej dostępności: architektonicznej, cyfrowej, komunikacyjno-informacyjnej, ale także mentalnej, wobec osób z niepełnosprawnościami. Wiemy, że tak naprawdę największym wyzwaniem są bariery wynikające ze stereotypów i braku świadomości tego, z jakimi problemami każdego dnia spotykają się te osoby.


Promujemy świat równych szans dla każdego, bez względu na wiek, stan zdrowia, czy rodzaj dysfunkcji.

Znając realia codziennego życia osób ze szczególnymi potrzebami, przeprowadzamy audyty instytucji publicznych pod kątem dostępności architektonicznej oraz cyfrowej (stron internetowych i aplikacji mobilnych), których celem jest przygotowanie tych placówek do stworzenie odpowiednich warunków, dzięki którym każdy będzie mógł swobodnie korzystać z ich usług i zasobów.


BctZgCqjnJorbkHa.png


Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 16

RG
Rafał Gibas
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Katarzyna Łajka
100 zł
BO
BONIFACY
100 zł
DG
DARIUSZ GOŁĘBIOWSKI
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
AT
AgaT
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!