id: rh7hau

The Silph Leage Arena's 2020 Regional Invitationals: Western Poland Region

The Silph Leage Arena's 2020 Regional Invitationals: Western Poland Region

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
356 zł 
z 1 100 zł
32%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Cześć!


To pierwszy raz gdy w dwuletniej historii turniejów The Silph League Arena rozgrywki regionalne odbywać się będą w Szczecinie. Gospodarzem będzie społeczność Pokémon GO Szczecin, która działa aktywnie od oficjalnej premiery gry. Na naszym serwerze Discord zarejestrowały się już dwa tysiące osób, a nasze comiesięczne turnieje przyciągają z każdym sezonem coraz więcej zawodników.


The Silph Leage Arena's 2020 Regional Invitationals to turniej, na który zaproszeni zostaną najlepsi zawodnicy z całego świata. Są to eliminacje regionalne do mistrzostw kontynentalnych, które odbędą się w później. Szczeciński turniej odbędzie się w Technoparku Pomerania przy ulicy Cyfrowej 4, 71-441 Szczecin.


Chcielibyśmy, aby te wydarzenie było niesamowitym przeżyciem dla wszystkich uczestników i liczymy na to, że będziemy w stanie ich ugościć jak najlepiej tylko będziemy w stanie. Z tego powodu organizujemy zrzutkę - z pieniędzy zebranych w jej ramach sfinansujemy takie rzeczy, jak chociażby napoje czy upominki dla uczestników, a może nawet nagrody dla najlepszych zawodników.


Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego wydarzenia, zapraszamy na naszą stronę internetową: https://pokemongo.szczecin.pl/2020-regionals-pl/.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 3

 
Piotr Sowa
300 zł
DK
50 zł
 
Dane ukryte
6 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

853 410 zrzutek

i zebrali

739 923 938 zł

A ty na co dziś zbierasz?