id: rj48vs

Na leczenie Figi

Na leczenie Figi

300 zł
z 1 500
20%
zakończona
18.04.2021r
10
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 016 410 zrzutek i zebrali 1 064 772 018 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Figa to młody piesek ponad 2letni w typie amstaff, jest bardzo mądra, łagodna i przepełnioną miłością psiną. Uwielbia się przytulać i być bardzo blisko człowieka. Uwielbia spacery i patyki. Raczej uwielbiala bo teraz nie jest w stanie zobaczyc rzuconego Patyka, chwieje się i musi mieć ograniczony ruch, a także kontakty z innymi psiakami i ludźmi. Zaczęło się niedawno wpierw zaczęła kulec na przednie łapki. wycichla i zaczęła się chwiac i tracić kontrolę ruchową, między innymi zaczęła spadać ze schodów, głowę trzyma przechyloną na lewą stronę, chodzić wręcz bokiem, zaczęły się również "ataki" kilkusekundowe- oczopląs, sztywnienie, drgawki i wykrecało ją dlatego kiedy ma atak nie kontroluje tego co się dzieje i co robi więc musi być odseparowana. Ma dostawać wtedy również lek doodbytniczy.

U chirurga dowiedzieliśmy sie że może to być od zapalenia po nowotwór.

DIAGNOZA: OBRAZ MOŻE WSKAZYWAĆ NA OŚRODKOWY LUB OBWODOWY ZESPÓŁ PRZEDSIONKOWY (NIEJASNY OBRAZ KLINICZNY) Z KOMPONENTĄ KORONĄ PO PRAWEJ STRONIE.A musimy wykonać tomograf aby mieć pewną diagnoze. Byłam u chirurga na konsultacji więc napisałam tyle ile sama się dowiedziałam. nie można jeszcze pobrać osocza z głowy ponieważ Figa może tego nie przeżyć.. Lekarz powiedział, że leczenie wyniesie ok10tys i polecił założenie zbiórki. W ciągu tygodnia powinien byc wykonane badania mri głowy + badanie pmr 1500zł na który w tym momencie po prostu mnie nie stać.

BARDZO PROSZĘ O POMOC W UZBIERANIU PIENIĘDZY NA LECZENIE .

W WAS NADZIEJA 😔✊

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 10

GG
Grzesio Glowacki
115 zł
JD
Julia
50 zł
 
Dane ukryte
39 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
MK
Matt
20 zł
OK
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
6 zł
KP
Kinga
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!