id: rkn9vs

Remont domu po pożarze

Remont domu po pożarze

0 zł
z 20 000
0%
zakończona
08.01.2020r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 016 385 zrzutek i zebrali 1 064 703 215 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Pożar budynku w Czeszowie. Z dnia 06.12 na 07.12 w nocy wybuchł pożar domu mieszkalnego jednorodzinnego. W dniu pożaru w domu przebywało 6 osób, młode małżeństwo i 4 małych dzieci w tym noworodek. Na szczęście na czas zareagował ojciec dzieci - Sebastian Cieliński. 

Mama - Sandra Cielińska (Mieczkowska) opowiada o zdarzeniu...

 "Tego dnia w piecu palone było jak zawsze. Położyliśmy się i na szczęście mąż nie zdążył usnąć jak było czuć dziwny smród spalenizny. W ciągu paru minut palił się dach. Mąż obudził mnie żebym natychmiast uciekała i wzięła dzieci. Wzięłam więc najmłodszego syna na ręce i udało nam się uciec przez okno. Potem wróciłam po resztę dzieci. W tym czasie mąż próbował ugasić pożar, starał się jak mogł by uratować nasz dom lecz się nie udało, ponieważ rozprzestrzeniał się zbyt szybko. W górnej części domu nie mogłam złapać oddechu, dym siegał wszędzie. Udało mi się wydostać wszystkie dzieci na zewnątrz a samej ciężko mi było złapać oddech, wtedy wujek zadzwonił po straż. Mój mąż ledwo uszedł z życiem, w ostatnich chwilach wydostał się z domu, byłam przerażona a nasze dzieci roztrzęsione całym zdarzeniem. Do dziś dziękuję Bogu, że jesteśmy cali"

Na miejscu pojawiły się jednostki ratunkowe, ugaszono pożar lecz z domu nie wiele zostało, wszystko pochłonął ogień a po interwencji strażaków także woda. 

Rodzina 2 lata temu wróciła z Anglii i zamieszkała w Polsce w domu, w który włożyli całe swoje oszczędności aby móc zamieszkać tam już na stałe z 4 wspaniałych dzieci. 

Bardzo dużo włożyli w remonty. Niedawno wprowadzili się do nowego domu i szczęśliwie mieszkali, aż do dnia pożaru. Idzie zima a cały dobytek niestety został spalony. 

Zbieramy pieniążki na pomoc rodzinie z czwórką dzieci. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na remont domu, chociażby dachu i przygotowanie nieruchomości do warunków mieszkaniowych. W domu niewiele zostało, dlatego liczy się każda zebrana złotówka by przetrwać nadchodzące mrozy i pozwolić im na normalnie spędzone święta, bez zmartwień i ciągłego strachu.

Prosimy o pomoc rodzinie w tak trudnej sytuacji, liczy się każdy mały gest. 

Nie pozwólmy by w ten magiczny czas Świąt Bożonarodzeniowych musieli cierpieć.!!! ????

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!