id: rknauz

Wyjazd do Holandii na międzynarodowy turniej w piłce nożnej dziewcząt

Wyjazd do Holandii na międzynarodowy turniej w piłce nożnej dziewcząt

Nasi użytkownicy założyli 1 016 104 zrzutki i zebrali 1 064 194 659 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Ambicja, waleczność, determinacja, pasja. To kilka z cech młodych piłkarek 1 KS-u Ślęzy Wrocław. Nasze zawodniczki, które na co dzień występują na boiskach Centralnej Ligi Juniorek do lat 15 oraz 17 - teraz szukają kolejnych bezcennych doświadczeń, ale na arenie międzynarodowej.

Tak jak w zeszłym roku, tak i w tym nasze zawodniczki pragną wziąć udział w jednym z największych turniejów młodzieżowych piłki kobiecej w Europie, który odbędzie się w Holandii, pod Amsterdamem.

Jako jedyna drużyna w Polsce, Ślęza Wrocław dostała zaproszenie na ten prestiżowy turniej. Możliwość reprezentowania kraju jest czymś bezcennym, lecz jednak koszty samego transportu, zakwaterowania i wyżywienia są bardzo spore, a futbol kobiecy nadal jest w naszym kraju bardzo niedoceniany.

My jako klub staramy się to zmieniać i bardzo chcielibyśmy żeby nasze zawodniczki uczestniczyły w turnieju takiej rangi, jednak potrzebne są na to dodatkowe środki.

W imieniu dziewcząt prosimy o wsparcie i serdecznie dziękujemy za każdą złotówkę, która przybliży nasze młodzieżowe zespoły do wyjazdu i spełniania swoich marzeń.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 14

 
Dane ukryte
500 zł
MB
Monika Bałdecka
120 zł
RD
Rafal dla Edzi
100 zł
GD
Grzegorz Drucks
100 zł
NO
Natalia Olaczek
100 zł
AB
AGNIESZKA BUTWICKA
50 zł
PA
Piotr Ambroży
50 zł
RD
Robert Dobies dla Zuzanny D
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AB
Agata B.
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków