Zrzutka została wyłączona przez organizatora
40 zł 
z 60 000 zł
0%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Naszym celem jest zebranie funduszy na zrealizowanie muralu poświęconemu Honorowemu Dawstwu Krwi. Lublin jest miastem, które tętni życiem tak, jak krew tętni w żyłach pozwalając nam żyć. Krew jest niezwykłym lekiem, którego nie da się niczym zastąpić, ani sztucznie wyprodukować. Jedynym jego źródłem jest człowiek - Ty, Twój brat, pani z zieleniaka za rogiem, kierowca autobusu dowożącego Cię do pracy, sąsiadka wyprowadzająca psa na spacer. W każdym z nas płynie życie, którym możemy się podzielić z potrzebującymi, a nasz projekt ma pomóc dotrzeć do jak największej ilości mieszkańców Lublina oraz wszystkich, którzy go odwiedzają i unaocznić ogromną potrzebę dzielenia się tym niezwykłym darem życia.


Kim jesteśmy?

q23f5d8d269a66d6.jpegTrzy duże organizacje społeczne łączą siły we wspólnym celu, aby czynić dobro. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie, Chorągiew Lubelska Związku Harcerstwa Polskiego oraz Lubelski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża podjęły współpracę, aby stworzyć Lublinie miejsce poświęcone Honorowym Dawcom Krwi, pokazując mieszkańcom oraz turystom potrzebę i ogromne znaczenie dzielenia się krwią i jej składnikami. Nasze organizacje choć bardzo różnorodne, skupiają ludzi, dla których społeczny aspekt życia jest niezwykle ważny.


Co oferujemy w zamian za wsparcie naszej inicjatywy?

v91ec850538cb5bb.jpegPrzede wszystkim to co jest ponadczasowe i bezcenne, czyli wdzięczność. Każdy z darczyńców może śmiało powiedzieć, że pomógł w ratowaniu ludzkiego życia. Chętnie będziemy dzielić się również relacjami fotograficznymi z postępów prac w naszych mediach społecznościowych. Dla osób, które zdecydują się wesprzeć nasz projekt i podadzą swoje dane adresowe przygotujemy specjalne podziękowanie.

g901325ddc373c35.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 21

TS
Tomasz Sych
50 zł
JS
Jakub Stachnio
50 zł
Zwrócona
PA
Paweł Adamczuk
70 zł
Zwrócona
PF
Paweł Filip
50 zł
Zwrócona
PD
Piotr Dobrowolski
50 zł
Zwrócona
MS
Marta
50 zł
Zwrócona
AP
Anna Pawińska
50 zł
Zwrócona
SZ
Sylwester Zielonka
50 zł
Zwrócona
MS
Małgorzata Stachnio
100 zł
Zwrócona
KB
Katarzyna Bartosik
15 zł
Zwrócona
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

863 878 zrzutek

i zebrali

760 240 645 zł

A ty na co dziś zbierasz?