id: rm74be

Operacje i rehabilitacja rocznego pieska

Operacje i rehabilitacja rocznego pieska

Nasi użytkownicy założyli 1 068 088 zrzutek i zebrali 1 164 706 767 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Piesek ma bardzo skomplikowane złamanie, w łokciu. Ma tylko rok. Lia skoczyła z wysokości przez przypadek i skoczyła źle na podlogę. Piszczała, nie mogła się ruszyć, leżała na boku. Nie podejrzewano u niej złamania i kiedy zrobiono zdjęcie rentgenowskie okazało się, że to trudne złamanie kości łokciowej.

To trudna operacja, skomplikowana. 😒 Wszystkie koszty operacji plus kontrole przez cały okres zrostu kości, rehabilitacja, to również ogromna kwota, którą przewyższa moje miesięczne dochody. Na pieska zdecydowałam się, by zrobic radość komuś z rodziny w trudnym czasie.

Nie wiedziałam, że leczenie zwierzątka jest tak drogie.

Płatna zmiana opatrunku co dwa, trzy dni plus koszty dojazdu, zdjęcia wykonywane w uśpieniu i cała droga aż kości się zrosną plus wyjęcie włożonej wcześniej śruby to przy pomyślności, że nie będzie dodatkowych zdjęć czy leczenia ogromną kwota dla mnie. Piesek ma kostki, które długo się zrastają. Złamanie jest skomplikowane więc muszę jeździć do specjalisty w innym mieście,również na kontrolę. W moim mieście ani w innych miastach nikt nawet nie chciał podjąć się operacji.

Potrzebuje wsparcia, gdyż są to dla mnie ogromne koszty, które się zwiększają. Operacje ortopedyczne są drogimi operacjami. Część kosztów ortopedycznych pokryłam sama natomiast co do reszty kosztów bardzo proszę Was o wsparcie finansowe. 💓

Wszystkie koszty w tym roku obliczyłam na 10000 złotych,bez komplikacji.

Jeżeli uda mi się zmniejszyć filmik to umieszczę go również na stronie, jak piesek na trzech nogach skacze/chodzi.

Osobom, które pomagą, jeżeli mają dzieci, chętnie spotkam się z ich dziećmi by zobaczyły pieska. 💓 Dziękuję serdecznie za każdą kwotę . 💓

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!