id: rm9x68

Pomóżmy Tymonowi - wsparcie leczenia zespolenia wrotno-obocznego

Pomóżmy Tymonowi - wsparcie leczenia zespolenia wrotno-obocznego

Nasi użytkownicy założyli 1 152 283 zrzutki i zebrali 1 197 555 984 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Poznajcie Tymona, wspaniałego i dzielnego towarzysza, którego życie niespodziewanie zmieniło się w dramatyczny sposób. Tymon, nasz ukochany przyjaciel, zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi, które rozpoczęły się od kamicy układu moczowego i skomplikowanych kryształków fosforanów wapnia. Po serii badań i intensywnego leczenia, stwierdzono u niego zespolenie wrotno-oboczne, a jego stan zdrowia stał się niepokojący.


Mimo nieustających starań, stan Tymona pogorszył się dramatycznie. Zaczęły się problemy z poruszaniem, skręt szyi, sztywnienie karku, a nawet napad padaczkowy. Każdy dzień przynosił nowe wyzwania. Lekarze zdiagnozowali encefalopatię wątrobową i prognozy były dalekie od optymistycznych. Tymon potrzebował natychmiastowej i intensywnej opieki, w tym tlenoterapii i ciągłych kroplówek.


Teraz, w obliczu tej trudnej sytuacji, Tymon ma szansę na poprawę dzięki operacji, którą może przeprowadzić specjalista z Warszawy. Jest to jednak droga procedura, a Tymon musi również kontynuować swoje leczenie i specjalistyczną dietę, by utrzymać siły do czasu operacji.


Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie dla Tymona. Każda złotówka, każdy gest solidarności może pomóc mu w tej najważniejszej walce o zdrowie i komfort życia. Wasze wsparcie umożliwi opłacenie kosztownego leczenia, operacji oraz zapewni mu niezbędną opiekę w tym trudnym czasie.

Pokażmy, że razem możemy sprawić, by Tymon miał szansę na pełne i szczęśliwe życie. Dołącz do nas w tej misji – każdy wkład, mały czy duży, robi różnicę. Dziękujemy z całego serca za każdą formę wsparcia – Tymon i my, jego rodzina, jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni.

#TymonWalczymyRazem #PomocDlaTymona #SerceDlaTymona


Poniżej znajdziecie Państwo wyniki badań, diagnozę, opinię oraz dotyczczas poniesione koszta w związku z chorobą Tymonka

RBZCbf60dhA4FZ4s.pngoPzpOurSHlq4CE1O.jpg


Cn621ikano4BAmIQ.jpgjHEn6fd84gYpJFje.jpg60DmpRlSGGjo8Rrj.jpghqEIFX13suTS1882.jpg2FEkedXSgQHUsjcA.jpgvHzdAELIlq8tIe6x.jpgJnlltE9C180aOgG3.jpgtPaavhO6xwGqLgdi.jpgAJPe5nqEfHpLEzGz.jpgl8AOzdGzu8ukllfD.jpgfhoDb30E3s7HseYn.jpghiukGQDKLLzG8kS5.jpg
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 40

JK
Joanna Knapik-Cogiel
50 zł
RK
Roksana Knapik
10 zł
DM
Daria Miś
200 zł
IZ
Iza
30 zł
AP
Alicja P.
20 zł
SI
Wiki i Oli
50 zł
GM
Małgorzata
20 zł
JK
Joanna
10 zł
KD
Kumpel Dolar $$
150 zł
AO
Anna Orłowska
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!