id: rmcv7d

Zdrowe oczko dla Aurora

Zdrowe oczko dla Aurora

3 685 zł 
z 4 000
92%
36 dni do końca
48 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności4

 • Ostatnio nic nie pisaliśmy, bo mieliśmy bardzo dużo na głowie - nie tylko dookoła Aurora, ale i naszej drugiej kotki, Hesi. Niemniej, czas na raport: ostatnimi czasy mieliśmy kilka wizyt kontrolnych naszego małego bohatera. Oczko goi się bardzo dobrze, wszystko wskazuje na to, że operacja zakończyła się pełnym sukcesem i teraz trzeba tylko czasu (pół roku do roku), aby oko odzyskało pełną sprawność. Mam nadzieje, że ta informacja sprawi Wam taką samą radość jak nam!


  Oczko na razie jeszcze jest zamglone (jak widać na zdjęciu) i dalej je mróży, ale ma też coraz bardziej naturalny kolor, co również jest dowodem, że wszystko dobrze się goi. We wtorek ściągnięcie szwów i kołnierza.


  m3cce3d459ebb1f6.jpg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Jesteśmy w domu po operacji. Było stresująco, z racji wysokiego zagrożenia narkozą - niemniej, wszystko jest już dobrze i Auror ma się dobrze. Dzięki Waszym wpłatom udało nam się bez problemu zapłacić za zabieg. Przed nami co najmniej dwie wizyty kontrolne (20 sierpnia oraz 1 września). Napewniej dopiero po tej drugiej będziemy dokładnie wiedzieć jak się ma jego oko i ile operacja dała, ale lekarze nam powiedzieli, że możemy być dobrej myśli <3


  Dziękujemy jeszcze raz za Wasze zaangażowanie i pomoc.


  h14a6a1454842386.jpeg

  Na ten moment Auror wymaga dużo opieki, leki ma podawane cztery razy dziennie, chodzi w kołnierzu i musi unikać słoneczka. Nie umiemy powiedzieć na ten moment ile będą kosztowały nasz dalsze badania i leczenie pooperacyjne, dlatego nie zamykamy zbiórki.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Dzisiaj morfologia przedoperacyjna za nami. Czekamy na wyniki. 125 zł za pełen komplet szerokich badań.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Ogromne dzięki za zaangażowanie! Właśnie zarezerwowaliśmy termin zabiegu i zapłaciliśmy dzięki Wam zaliczkę w wysokości 500 zł <3 Auror będzie miał operację 16 sierpnia rano. Jesteście cudowni! Zbieramy dalej, bo do kwoty docelowej jeszcze brakuje, niemniej jesteśmy pod wrażeniem tego co robicie!

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

4 sierpnia zdecydowaliśmy się zabrać Aurora z Krakowskiego schroniska i dać mu kochający dom. Młody kawaler (ma około roku) miał koci katar i w jego wyniku miał uszkodzone oko. Przy odbiorze poinformowano nas, że szanse na uratowanie oka są małe, ale że warto spróbować i zabrać go do okulisty, co też zrobiliśmy, nastawiając się na prawdopodobną enukleację gałki ocznej (usunięcie). Byliśmy u okulisty weterynajnego na os. Praskim.


Okazało się jednak, że szanse na uratowanie jego oka są duże.


Niestety, nie spodziewaliśmy się podanych nam kosztów i nie jesteśmy na nie przygotowani, a zarazem czas gra bardzo dużą rolę. Im później przeprowadzimy zabieg, tym mniejsza szansa na sukces. Koszt samej operacji (zabieg protezowania rogówki) to około 3000 zł, do których należy dodać wysokie koszty pooperacyjnego leczenia. Zostając w schronisku nie miałby szansy na ratunek. Dlatego zwaracamy się do Was z prośbą o pomoc w odratowaniu oka Aurora. Chłopak na oko widzi, tylko bardzo go ono boli. Weterynarze dają około 70% szans na to, że zostanie ono przywrócone do pełnego zdrowia. To na tyle dużo, by było warto podjąć starania.


Wśród zdjęć znajdziecie również zdjęcie karty informacyjnej z wizyty, zawierającej szczegóły jego zdrowia oraz zalecenia.


Prosimy również o udostępnianie zrzutki znajomym. Im większy zasięg, tym szybciej zbierzemy fundusze na operację dla Aurorka.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 48

preloader

Komentarze 9

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

894 358 zrzutek

i zebrali

838 133 837 zł

A ty na co dziś zbierasz?