id: rmhdu6

Wymarzone studia

Wymarzone studia

0 zł
z 15 000
0%
zakończona
15.10.2023r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 036 386 zrzutek i zebrali 1 105 136 851 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć kochani, jestem Janek i właśnie udało mi się dostać na wymarzone studia z grafiki komputerowej, ale moich rodziców nie stać na to żeby wspomóc mnie przy opłacie czesnego za studia, a mi przez wakacje uda się zarobić zaledwie na 3 miesiące. Od pierwszej klasy podstawówki świetnie się uczyłem i interesowałem zdjęciami, a później grafiką komputerową i w liceum robiłem wszystko żeby mieć jak najlepsze oceny i pójść na wymarzony kierunek studiów. Kiedy już mi się to udało, to nie zdawałem sobie sprawy z tego jaki to będzie koszt. Rodzice nie są w stanie mnie wesprzeć finansowo więc pomyślałem o stworzeniu zbiórki i może się uda zebrać jakieś pieniądze, które pomogą mi opłacić uczelnię i spełniać własne marzenia. Nie chcę rezygnować z marzeń przez brak środków na ich realizację, a wiem, że jeśli teraz się poddam na rok to później będzie mi ciężej to robić po takiej przerwie. Każdy grosz się liczy, a każdy kolejny miesiąc na uczelni będzie mnie zbliżał do tego, abym mógł zacząć zarabiać na swoim hobby i może wtedy uda mi się zacząć zarabiać na grafikach w trakcie trwania studiów. Z góry dziękuję za każdą, nawet najmniejszą kwotę, która może nie będzie zbyt duża, ale będzie mogła pomóc mi w dalszym rozwijaniu się i spełnieniu mojego wielkiego marzenia. Jeżeli ktoś ze wspierających by chciał to od kwoty 50zł mógłbym wysyłać jakąś grafikę wykonaną przeze mnie jako takie podziękowanie za wsparcie. W tym celu proszę o kontakt na adres e-mail [email protected] z potwierdzeniem przelewu, a ja postaram się żeby grafika była satysfakcjonująca, a wy zobaczycie część mojej zajawki do grafiki cyfrowej.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!