Starsi dżentelmeni wyruszają po złote medale do Toronto! ID: rmhztd

11 zł z 13 385 zł

0%

11 zł

z 13 385 zł

53 dni

do końca

2

wspierających
0%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Cześć! Z tej strony Paweł i Robert - Mastersi sekcji lekkoatletycznej z Wrocławia. Może nie jesteśmy już pierwszej młodości, ale wciąż ryczą w naszych sercach lwy domagające się kolejnych sukcesów! Jesteśmy byłymi zawodnikami, którzy w kategoriach seniorskich osiągnęli trochę, ale za mało żeby powiedzieć KONIEC! Jest to powód przez który po kilkunastu latach przerwy wróciliśmy do tego co kiedyś podnosiło nam ciśnienie (teraz te skoki są już bardziej niebezpieczne) i zapewniało wianuszek ładnych dziewczyn wokół! 


Od 4 lat prawie codziennie wylewamy siódme poty na treningach, trzymamy diety i walczymy o to żeby zdrowie dopisywało, kości się nie połamały i nic się nie zerwało (pierwsza młodość to już nie jest - wiek średni rządzi się brutalnymi prawami). Odpukać udaje się to nam naprawdę dobrze i mamy na swoim koncie już kilka ważnych tytułów - Paweł w 2018 r. został mistrzem Europy w pięcioboju M45, natomiast Robert w 2019 r. II- wicemistrzem Europy w dziesięcioboju M45. Prócz tego mnóstwo medali na Mistrzostwach Polski, na arenie międzynarodowej oraz Rekordy Polski.

(Jeśli chcielibyście zobaczyć nasz popisowy bieg przez płotki, jest to możliwe w relacji z Mistrzostw Polski pod tym linkiem https://www.youtube.com/watch?v=F3nPzuD-Dok&feature=share&fbclid=IwAR0avpsTKgJqAQ8Z3ov7OUwE115xEBdvjdoxTATtHtEqzH2Gq1W5KzZ3dx8 ---> od 14:03 min )


W tym roku forma nam szczególnie dopisuje! W ubiegły weekend zakończyliśmy Halowe Mistrzostwa Polski z rezultatami których nie powstydziłby się Junior!


Paweł zdobył złote medale w biegu na 60 m przez płotki (trzeci rok z rzędu) oraz w skoku wzwyż (także po raz trzeci), a także srebrny medal w skoku w dal oraz ustanowił kolejny rekord Polski w biegu na 60 m przez płotki.


Natomiast Robert zdobył srebrny medal w biegu na 60 m przez płotki oraz w skoku wzwyż (trzeci rok z rzędu), poza tym brązowy medal w skoku w dal.


Po tak owocnym czasie zdecydowaliśmy, że jest to rok przełomowy i czas ruszyć poza bramkę naszego podwórka. Z racji tego, że ambitne z nas bestie to celujemy także wysoko, bo w imprezę która jest zwieńczeniem wszystkich innych - Mistrzostwa Świata Weteranów! Plan jest ambitny, ponieważ Paweł chciałby wystartować w 10-boju i skoku wzwyż, natomiast Robert w 10-boju i skoku o tyczce. 


W tym roku organizacja przypadła cudownej i dalekiej Kanadzie, miastu Toronto! 


Nasz obecnie największy cel to udział w tej imprezie! Jesteśmy przekonani, że nasze przygotowania są na tyle owocne i wkładamy w nie tak dużo serca, że moglibyśmy tą ciężką pracę przekuć w medale! Sprawiłoby to na pewno, że ubyłoby nam minimum 15 lat po euforii która by nastąpiła w naszych organizmach, a nasze żony nie będą musiały słuchać zrzędzenia niespełnionych facetów.


Jedyną przeszkodą na drodze do tej kosmopolitycznej metropolii są niestety finanse! O ile w naszym ojczystym regionie jesteśmy w stanie sobie poradzić, tak wyprawa za ocean to już inna bajka. Dlatego chcielibyśmy bardzo Was prosić, abyście dołożyli swojego kopniaka na nasze tyłki i pomogli nam ruszyć w tym roku w świat i pokazać, że nie powiedzieliśmy ostatniego słowa! 


Wydatki z którymi musimy się zmierzyć to:

Lot Warszawa - Toronto 6600 zł / 2 osoby 

Pobyt w Hotelu 2550 zł / 2 osoby

Wyżywienie 4235 zł ( 50 $/ osobę / dzień - będziemy 11 dni)


Kwoty są dosyć wysokie, ale wierzymy że się uda i 20.07.2020 będziemy siedzieć w samolocie do Toronto, a tam będziemy mogli Wam udowodnić, że w naszych żyłach krąży coś czego świat nie zna! Na pewno Was nie zawiedziemy i będziemy pracować jak dziki! Macie nasze słowo!


Jeśli się uda, każdy z Was będzie miał możliwość na bieżąca śledzić nasze starania w relacji na żywo, która pojawi się na stronie organizatorów:


https://wmatoronto2020.com/?fbclid=IwAR1LcC98EeSvBb9FG4vScaQtj3itzxgkHOLL4PsuSNNLkZs-SLYwmL6cD0A


Serdecznie się polecamy i prosimy o Waszą pomoc! Dziękujemy!!!!

Wpłacający2

B
Basia
10 zł
 
Ewa Szewera
1 zł

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

464 362 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?