id: rmpywh

Nowy album Zagi

Nowy album Zagi

Nasi użytkownicy założyli 958 922 zrzutki i zebrali 966 692 673 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Drogi pamiętniczku! Dziś wysłałam pierwszego newslettera o naszej "zrzutce" informując wszystkich subskrybentów o tym, że będzie płyta! :) Z ogłaszaniem tego na social mediach jeszcze na chwilę się wstrzymam do premiery kolejnego singla, więc jeśli to czytasz - jesteś jednym z wybrańców!


  A jeśli o kolejnym singlu mowa, to udało mi się też wczoraj w nocy zamknąć montaż i postprodukcję teledysku do "insomni" (tak samo jak przy klipach "huhu" czy "na haju w maj" sama go montowałam i kolorowałam) - nie macie pojęcia jak stresuję się przed premierą! Pamiętajcie, że jeszcze możecie się na nią zapisać!


  Uroczyście też daję znak, że w naszym Popcornowym sklepie obniżamy o dyszkę cenę albumu "Prześwit" i prześwitowych skarpetek - do wyczerpania zapasów! Myślicie, że dobrym pomysłem będzie dodać tutaj na zbiórkę możliwość kupienia takiego "Prześwitowego" zestawu?


  Tymczasem obejrzyjcie sobie teledysk do "huhu" który zebrał już ponad 37 tysięcy wyświetleń!


  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Z albumem "Prześwit" który stworzyłam podczas pandemii z moimi słuchaczami online - w ciągu ostatnich 2 lat zjechałam Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 106 koncertów na terenie całego kraju i nie tylko - często w bardzo nietypowych miejscach - jak domy, ogrody, balkony, czy stodoły. Zagrałam też trochę koncertów klubowych z moim zespołem, supportowałam zespół Happysad na kilku koncertach z okazji ich XX lecia, zagraliśmy na Festiwalu Soundrive, a ten rok rozpoczęliśmy pierwszym wspólnym zagranicznym koncertem z okazji WOŚP we Frankfurcie nad Menem w Niemczech!

1SQlxVfMljUBdBYr.jpg

Nadszedł czas pożegnać album "Prześwit" i zabrać się za nową płytę... którą z udziałem mojego zespołu zaczęliśmy nagrywać w lutym 2020 roku... trafiliśmy jednak na wybuch pandemii, więc materiał (który od tamtego czasu bardzo ewoluował, zdążyłam też dopisałać kilka nowych piosenek) długo czekał na swój moment i się doczekał :)


Podzieliłam się już z Wami kilkoma singlami, które niesamowicie miło przyjęliście, szczególnie pierwszy z nich "na haju w maj" stworzony wspólnie z Antoniną, a teraz już Anto9 - tutaj ogromne ukłony dla radia Muzo.fm na którego falach przypłynęło do nas mnóstwo nowych słuchaczy! Z tym utworem zdobyłyśmy swój pierwszy milion - a nawet 1.6 miliona odsłuchań na Spotify i ponad 260 tysięcy odtworzeń teledysku! Pod koniec roku podzieliłam się również z Wami utworem "oko za oko" (ponad 50 tysięcy odtworzeń teledysku), a w styczniu "huhu" (ponad 30 tysięcy odtworzeń niecały miesiąc od premiery). Te wszystkie single znajdą się na nadchodzącym albumie na którego realizację zbieramy na tej zrzutce! :)

y6uBOkGNXeZDZi0j.jpg

To prawdziwe wyzwanie biorąc pod uwagę, że wszystko razem z moim zespołem robimy sami! Jak to działa? W 2020 roku założyliśmy razem wytwórnię Popcorn Records - działamy więc pod własnym, niezależnym szyldem, a co za tym idzie - sami finansujemy nagrania, koszty producentów, miksu i masteringu, teledysków itd.


Nadchodząca płyta to coś bardzo dużego, a co za tym idzie wymagającego sporej inwestycji nie tylko roboczogodzin! Napisałam sporo nowych piosenek i nie mogę się doczekać aż będę się mogła nimi z Wami podzielić. Wierzę, że uruchamiając preorder tego albumu za pomocą "zrzutki" uda nam się wspólnie osiągnąć cel znacznie szybciej i do końca roku będziemy świętować premierę nowego albumu :)


Ma2q7LDul2E5rZhu.jpgNasza "zrzutka" to forma preorderu nadchodzącego albumu - oraz szansa na to, by wesprzeć nas w tej niezależnej przygodzie. Wszystko co uda nam się uzbierać w pierwszej kolejności wydamy na:


• koszt tłoczenia płyt, druku okładek, sesja foto i projekt - około 6 000 pln

• tłoczenie WINYLA - około 10 000 pln

• promocję utworów w sieci - około 2 000 pln od singla


Docelową kwotę zbiórki ustawiliśmy na 20 000 zł by była to kwota realnie osiągalna i nie(aż tak)straszna :D Jeśli jesteście ciekawi z jakimi dodatkowymi kosztami wiąże się wydanie albumu, podam Wam poniżej orientacyjne kwoty:


• nagrania instrumentów oraz wokali robimy w naszym domowym studio więc tego kosztu nie liczymy

• producent muzyczny - między 2000 a 5000 pln od utworu

• miks / master - między 1000 a 2000 pln od utworu

• teledysk - około 6000 pln

• live sesja - około 3000 pln

• teraz pomnóżcie to przez ilość piosenek (10 lub 12) i dodajcie pozostałe koszty :)


Od lat staram się to wszystko ogarniać sama, a od 4 lat wspólnie z moim zespołem i wierzę, że uruchamiając preorder tego albumu za pomocą "zrzutki" uda nam się wspólnie osiągnąć cel znacznie szybciej i do końca roku będziemy świętować premierę tego albumu!


Album nie ma jeszcze tytułu, nie ma też okładki - postanowiłam tak jak przy albumie "Prześwit" przez tą przygodę przeprowadzać Was etapami, abyście mogli z każdym singlem i każdym teledyskiem odkrywać kolejne karty muzycznej podróży, którą dla Was przygotowałam! Powoli planuję też akustyczną trasę preorderową podczas której będę przedpremierowo grać piosenki z nadchodzącego albumu - będą to koncerty solo lub w duetach z moimi kolegami z zespołu, których na wyjazdy tak jak w zeszłym roku będę zabierać "na zmianę" :)

wgdQHPwTEuflYQTj.jpg

Wypuściłam do tej pory 6 albumów:

 • LP "Prześwit" (2020 wyd. Popcorn Records, fizyczne + cyfra)
 • EP “Drapacz Chmur” (2018 wyd. Warner Music Poland, cyfra)
 • LP „Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni” (2017 wyd. Warner Music Poland, fizyczne + cyfra)
 • EP „UKE” (2013 wyd. własne fizyczne + cyfra)
 • EP „Kilka Słów o Miłości” (2012 wyd. własne fizyczne)

Moje piosenki możesz usłyszeć w stacjach radiowych: MuzoFM, Czwórka, Antyradio, Eska Rock, Radio Łódź, Chilli Zet, Jedynka, WeekendFM

Festivale: Soundrive 2022, Pol’and’Rock Festival 2019, Orange Warsaw Festival 2015, Spring Break 2015, Asymmetry Festiwal 2015, Songwriter Łódź festiwal 2015 oraz 2016, II Czech Ukulele Festiwal 2014 oraz wiele innych.

Supporty: HappySad, Natalia Przybysz, Kwiat Jabłoni, Piotr Rogucki, Lemon, Pablopavo i Ludziki, Ted Nemeth, Mela Koteluk, Paweł Domagała, Voo Voo.

Nagrody:

 • I miejsce na Konkursie Piosenki Poetyckiej w Gnieźnie (2009),
 • I miejsce w XXIII Zimowej Giełdzie Piosenki w Opolu (2013),
 • Złota płyta za singiel „Zapomnieć chcę” Sylwia Lipka – My Music 2016
 • I miejsce w Konkursie Muzyki niePOPularnej (2017)
 • TOP30 Najlepszych Polskich Okładek Roku 2017 w konkursie COVER awARTS 2017
 • Złota płyta singiel „Zobacz” Sylwia Lipka – My Music 2017
 • Finalistka eliminacji do Pol’and’Rock Festivalu (2019)
 • Złota płyta za album „Fala/wave” Sylwia Lipka – My Music / 2018
 • Finalistka (top 10) Opolskich Debiutów (2019)

Piszę utwory dla innych artystów, mam na swoim koncie współpracę z: Sound'n'Grace, Ola Olszewska, Natalia Zastępa, Filip Lato, Sylwia Lipka, Sylwia Przybysz, Patryk Szczepanik, Michał Wrzos, Monika Miller (Monami), Artur Sikorski i wielu innych.




Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 10 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę / ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Inne
NIEBIESKA CEGŁA
Każda dycha się liczy! Dziękuję za Twoje wsparcie! Każda niebieska cegła zbliża nas do celu jakim jest wydanie fizyczne nowego albumu :)
10 zł
Elektronika i muzyka • Muzyka
DIGITAL ALBUM
Nie lubisz gdy płyty kurzą się na półce? W dniu premiery albumu otrzymasz mój nadchodzący album w wersji digital dostarczony na Twój adres mailowy!
40 zł
Elektronika i muzyka • Muzyka
ALBUM CD z autografem
W dniu premiery albumu otrzymasz album CD z autografem Zagi i całego zespołu.Cena tego pakietu pokrywa koszt przesyłki!
70 zł
Elektronika i muzyka • Muzyka
WINYL z autografem
W dniu premiery albumu otrzymasz nadchodzący album na WINYLU* z autografem Zagi i całego zespołu. Cena tego pakietu pokrywa koszt przesyłki!* jeśli nie uda nam się zebrać potrzebnej kwoty na wytłoczenie winyli, wpłacona kwota zostanie zwrócona. Istnieje też możliwość zamiany nagrody na specjalny box preorderowy w którego skład wchodzi: nowy album na CD z autografami Zagi i zespołu, skarpetki, bilety na koncert dla 2 osób ważne do końca 2024 roku (upoważniające na wstęp na jeden z biletowanych koncertów Zagi na terenie całego kraju, oferta nie dotyczy festiwali oraz supportów)
160 zł
Sztuka i rękodzieło • Inne
RĘKOPISY tekstów
Rękopisy tekstów piosenek z nadchodzącego albumu, zapisane własnoręcznie przez Zagi w pamiątkowym notesie!
200 zł
Elektronika i muzyka • Muzyka
DEMO nowego albumu
To propozycja dla największych fanów. Otrzymasz mój najnowszy album w wersji DEMO* digital. Jest to prawdziwy unikat, ponieważ taką wersję udostępnie tylko 20 osobom! Będą to piosenki w wersjach tuż po napisaniu z pierwszym pomysłem na araż. UWAGA! w większości bardzo będą odbiegać od swoich docelowych form i brzmień więc tylko Ty (i 19 innych osób) poznacie ich "pierwotną wersję" :)*zabronione jest publikowanie utworów w Internecie do użytku publicznego. Ufam, że moje demówki spoczną na Waszych dyskach w folderze "top secret" i będziecie się nimi cieszyć w zaciszu własnego odtwarzacza!
500 zł
Wyjątkowe spotkania
HOUSEGIG koncert w Twoim domu
Zagram koncert solo lub duet w Twoim domu, mieszkaniu, salonie, ogrodzie, balkonie, stodole! Ty zapraszasz znajomych / rodzinę na koncert, a ja przyjeżdżam z nagłośnieniem i umilam Wam wieczór piosenkami z nadchodzącego albumu!
2500 zł
Elektronika i muzyka • Muzyka
PARTNER ALBUMU
Partner Albumu w zamian za hojne wsparcie otrzymuje:• Logotyp swojej firmy na pudełkach albumu CD i (jeśli się uda zdobyć wystarczającą ilość kasy to pudełkach WINYL) oraz na materiałach promocyjnych albumu (plakaty, bannery)• 3 sztuki nowego albumu na CD z autografami każdego członka zespołu.• 3 sztuki nowego albumu na WINYLU (jeśli się uda zdobyć wystarczającą ilość kasy i powstanie)W tej kwocie wsparcia wliczony jest już koszt wysyłki.
3500 zł
Elektronika i muzyka • Muzyka
SPONSOR TELEDYSKU
Zostajesz sposorem mojego teledysku! Logo Twojej firmy znajdzie się na końcu teledysku do jednego z moich nadchodzących singli.• Możliwość product-placement'u po wcześniejszym tego uzgodnieniu• Podziękowania dla Twojej firmy w książeczce fizycznego wydania albumu
6000 zł
Bilety, usługi, vouchery • Koncert
SPONSOR premiery albumu
Premiera albumu z koncertem i after party pod szyldem Twojej firmy.Dzięki Twojej hojnej wpłacie, opłacimy wynajem prestiżowego klubu w Warszawie na premierowy koncert i obniżymy ceny biletów, lub zrobimy wstęp wolny, aby jeszcze więcej osób mogło się na nim pojawić. Zareklamujemy ten koncert w warszawskim metrze z Twoim logo i rozwiesimy plakaty na mieście!• przygotujemy dla Ciebie specjalne stoisko na którym będziesz mógł promować swoje produkty / usługi.• logo Twojej firmy znajdzie się na okładce naszego albumu• otrzymasz pakiet 3 sztuk fizycznego wydania naszego albumu (CD i jeśli powstanie - winyl) wraz z 3 kompletami merchu.
20000 zł

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!