id: rmurdf

Pomóż "Rychowi" wrócić do walki o marzenia. Operacja i rehabilitacja zerwanego więzadła krzyżowego przedniego.

Pomóż "Rychowi" wrócić do walki o marzenia. Operacja i rehabilitacja zerwanego więzadła krzyżowego przedniego.

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
12 102 zł 
z 20 000 zł
60%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Cześć, nazywam się Patryk, mam 18 lat i jestem wychowankiem oraz zawodnikiem Pierwszej Drużyny trzecioligowego klubu KS Ursus Warszawa. Kiedy miałem 6 lat Tata zaprowadził mnie na pierwszy trening - a ja od razu wiedziałem, że poświęcę swoje życie piłce nożnej. Wszyscy, którzy mnie znają, potwierdzą że cokolwiek robię - daję z siebie wszystko. W szkole jestem przewodniczącym samorządu i osiągam bardzo dobre wyniki w nauce. Na treningach i meczach poświęcam się w 150%. Zawsze jestem i byłem pomocny najbliższym i nie tylko. Niestety tym razem to ja zwracam się do Was o pomoc. Jeszcze miesiąc temu byłem testowany przez jeden z klubów Ekstraklasy, który zdecydował się dalej obserwować mój rozwój, by wkrótce dać mi szansę spełniać moje marzenia o dalszym profesjonalnym uprawianiu piłki nożnej na najwyższym poziomie. 


Los chciał, że w meczu doznałem urazu a diagnoza, którą usłyszałem tydzień później brzmiała jak wyrok: zerwanie więzadła krzyżowego przedniego w lewym kolanie i skierowanie do leczenia operacyjnego. Jako młody zawodnik, pomimo tego, że zawsze staram się wykonywać dorywczą pracę kiedy tylko czas pozwala, nie byłem w stanie zabezpieczyć się należycie na taką sytuację. 


Koszty operacji i rehabilitacji znacznie przewyższają moje możliwości. Zdaję sobie sprawę, że ludzie walczą o swoje życie czy życie swoich dzieci, ale wiem też, że na świecie jest dużo dobra i liczę właśnie na to, że karma wraca. Proszę o wsparcie i gwarantuję, że się nie poddam, że razem wygramy tę walkę - będę jak zawsze sumiennie pracował nad powrotem do zdrowia i dawał z siebie 150% a jak wrócę do pełnej sprawności, to dam Wam wszystkim wiele radości i satysfakcji. 


Każde wsparcie przybliży mnie do celu. Dziękuję bardzo! 


Patryk Jurczyński

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 115

preloader

Komentarze 6

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

879 206 zrzutek

i zebrali

808 885 545 zł

A ty na co dziś zbierasz?