id: rn8d74

Wyjazd do Rzymu na koncerty kolędowe.

Wyjazd do Rzymu na koncerty kolędowe.

Nasi użytkownicy założyli 1 176 171 zrzutek i zebrali 1 228 030 325 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zespół Mocni w wierze to grupa, która od ponad 10 lat zajmuje się muzyką chrześcijańską. Gramy duże koncerty uwielbieniowe, śpiewamy podczas liturgii, wykonujemy oratorium drogi krzyżowej "Ślad Losu", a w okresie bożonarodzeniowym nasz chór wykonuje a cappella kolędy z różnych krajów. I to właśnie z repertuarem kolędowym chcemy pojechać do Rzymu. Mamy już potwierdzonych kilka koncertów oraz śpiewanie podczas Mszy Świętych, m.in. w Bazylice św. Piotra przy grobie św. Jana Pawła II w ramach tradycyjnej czwartkowej mszy w języku polskim transmitowanej przez Radio Watykańskie, której słucha kilka milionów osób.

Nie ukrywamy, że to wielkie wydarzenie dla naszego zespołu. Cieszymy się niezmiernie i modlimy o powodzenie całego przedsięwzięcia. Mamy nadzieję, że oprócz muzycznej przygody życia będziemy mieli też szansę na promowanie polskiej kultury i tradycji kolędowej.

Nasz wyjazd planowany jest w dniach 4-8 stycznia 2023 r. Pięć dni w Rzymie dla dwudziestoosobowego chóru to oczywiście spore koszty. W związku z tym postanowiliśmy zwrócić się o wsparcie finansowe do tych, którzy nas znają oraz do pozostałych osób gotowych wesprzeć nasze przedsięwzięcie.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Cegiełki i podziękowania
Płyta Kolędowo
Kolędowo– kolędy znane i mniej znane w wykonaniu a cappella. Nagrane w kościele we Wrzesinie.1. Wśród nocnej ciszy2. Hej, w Dzień Narodzenia3. Dobryj ...
50 zł

Kupione 16 z 20

Zakończona

Wpłaty 47

CK
Cezary kowalczyk
10 zł
AA
Ks. Andrzej A.
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
AP
Agnieszka P
25 zł
MA
Marta
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AP
Agata
50 zł
BD
Barbara Dąbkowska-Sówka
100 zł
SS
SSS
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków