id: rn8d74

Wyjazd do Rzymu na koncerty kolędowe.

Wyjazd do Rzymu na koncerty kolędowe.

Nasi użytkownicy założyli 982 672 zrzutki i zebrali 1 005 589 141 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zespół Mocni w wierze to grupa, która od ponad 10 lat zajmuje się muzyką chrześcijańską. Gramy duże koncerty uwielbieniowe, śpiewamy podczas liturgii, wykonujemy oratorium drogi krzyżowej "Ślad Losu", a w okresie bożonarodzeniowym nasz chór wykonuje a cappella kolędy z różnych krajów. I to właśnie z repertuarem kolędowym chcemy pojechać do Rzymu. Mamy już potwierdzonych kilka koncertów oraz śpiewanie podczas Mszy Świętych, m.in. w Bazylice św. Piotra przy grobie św. Jana Pawła II w ramach tradycyjnej czwartkowej mszy w języku polskim transmitowanej przez Radio Watykańskie, której słucha kilka milionów osób.

Nie ukrywamy, że to wielkie wydarzenie dla naszego zespołu. Cieszymy się niezmiernie i modlimy o powodzenie całego przedsięwzięcia. Mamy nadzieję, że oprócz muzycznej przygody życia będziemy mieli też szansę na promowanie polskiej kultury i tradycji kolędowej.

Nasz wyjazd planowany jest w dniach 4-8 stycznia 2023 r. Pięć dni w Rzymie dla dwudziestoosobowego chóru to oczywiście spore koszty. W związku z tym postanowiliśmy zwrócić się o wsparcie finansowe do tych, którzy nas znają oraz do pozostałych osób gotowych wesprzeć nasze przedsięwzięcie.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 1 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Nieaktywne
Cegiełki i podziękowania
Płyta Kolędowo
Kolędowo– kolędy znane i mniej znane w wykonaniu a cappella. Nagrane w kościele we Wrzesinie.1. Wśród nocnej ciszy2. Hej, w Dzień Narodzenia3. Dobryj ...
50 zł

Kupione 16 z 20

Zakończona

Wpłaty 47

CK
Cezary kowalczyk
10 zł
AA
Ks. Andrzej A.
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
AP
Agnieszka P
25 zł
MA
Marta
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AP
Agata
50 zł
BD
Barbara Dąbkowska-Sówka
100 zł
SS
SSS
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków